Gå til hovedindhold

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml)

Wella ProfessionalsHårplejeEAN: 4064666585314
Pris fra 85 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wella Invigo Scalp Balance Sensitive Mask 150 ml
85 kr
Til butik
Wella Invigo Scalp Balance Sensitive Mask 150 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Hårkur
Farve: 4
Artikel nr.: 4064666585314
EAN: 4064666585314
Varenr.: 20496252
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask 150ml
-45%109 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask 150ml billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask är en oparfymerad mask för känsligt hår och hårbotten. Denna professionella hårinpackning med allantonin lindrar klåda och stärker håret. Invigo Scalp Balance-serien är utformad för att ta hand om din individuella hårbotten och dina hårbehov, med vårdande och uppfriskande ingredienser. Din rutin för ett hår som känns friskt för en obalanserad hårbotten.150ml.

Produktspecifikationer

Mærke: WELLA
Kategori: Hårmaske
EAN: 4064666585314
Varenr.: D19783
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml)
-44%112 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask er en uparfumeret maske til sart hår og hovedbund. Denne professionelle hårmaske med allantonin lindrer kløe og styrker håret. Invigo Scalp Balance-serien er designet til at pleje din individuelle hovedbund og dine hårbehov med plejende og opfriskende ingredienser. Din rutine til et hår, der føles sundt til en ubalanceret hovedbund.

Produktspecifikationer

Kategori: Maske
Vægt: 211g
Artikel nr.: 99350170004
EAN: 4064666585314
Varenr.: B042869
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask 150
-21%112 kr
Før 141 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals Invigo Calm Mask 150 ml
192 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask 150
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
2Teknikproffset DK109 kr158 krKøb
3Bangerhead DK112 kr112 krKøb
4Cocopanda DK112 kr112 krKøb
5NordicFeel DK192 kr192 krKøb
6Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml)

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Mask (150 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202685 kr8 kr (9%)
28. maj 202693 kr4,09 kr (5%)
26. maj 202688,91 kr4,09 kr (4%)
23. maj 202693 kr8 kr (8%)
22. maj 2026101 kr8 kr (7%)
25. apr. 2026109 kr17,52 kr (19%)
24. apr. 202691,48 kr17,52 kr (16%)
11. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026110 kr6 kr (5%)
8. apr. 2026116 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret