Gå til hovedindhold

Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush

Wella ProfessionalsHårfarveEAN: 4064666070025
Pris fra 98 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,66 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wella professionals color fresh mask peach blush 150ml
98 kr
Til butik
Wella professionals color fresh mask peach blush 150ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Wella
EAN: 4064666070025
Varenr.: 4064666070025
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wella Professionals Color Fresh Mask 150 ml - Peach Plush
-29%120 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Color Fresh Mask 150 ml - Peach Plush billede

Produktinformation

Wella Color Fresh Mask - Peach Plush er en **genopbyggende** hårkur til hjemmebrug, som udover at pleje håret også enten **forvandler** eller **opfrisker** ens nuværende hårfarve. Denne hårkur er helt perfekt til dig, som ønsker at prøve en ny hårfarve af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Color
EAN: 4064666070025
Varenr.: 101760
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wella Color Fresh Mask Peach Blush 150 ml
120 kr
Til butik
Wella Color Fresh Mask Peach Blush 150 ml billede

Produktinformation

Genopbyggende hårkur du nemt kan bruges de hjemme, hvis du ønsker at opfriske din hårfarve eller forvandle din nuværende hårfarve.Denne opfriskende hårkur sikre at din hårfarve stråler selv mellem frisør besøgende. Kureren er beriget med avokadoolie der fugter i dybden og sikre en flot glans. Indeholder ingen skadelige stofferIngen animalske ingredienserFri for silikone Anvendelse: Brug altid hanskerPåfør masken i et nyvasket fugtigt hårLad masken virke i 10 minutter Rens derefter ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Hårfarver
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 4064666070025
EAN: 4064666070025
Varenr.: 4064666070025
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Color Fresh Mask Peach Blush (150 ml)
-25%127 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals Color Fresh Mask Peach Blush - 150 ml
158 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix98 kr98 krKøb
2NiceHair.dk120 kr120 krKøb
3Beautycos DK120 kr149 krKøb
4Bangerhead DK127 kr127 krKøb
5NordicFeel DK158 kr158 krKøb
6Lyko DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush i 158 dage. Laveste pris i perioden er 73,03 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wella Professionals Color Fresh Color Fresh Mask Peach Blush de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202698 kr13 kr (15%)
20. maj 202685 kr13 kr (13%)
18. maj 202698 kr20 kr (17%)
17. maj 2026118 kr20 kr (20%)
3. maj 202698 kr9,96 kr (9%)
1. maj 2026107,96 kr9,96 kr (10%)
16. apr. 202698 kr8 kr (8%)
15. apr. 2026106 kr8 kr (8%)
18. mar. 202698 kr10 kr (11%)
15. mar. 202688 kr4,34 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret