Gå til hovedindhold

Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml

Wella ProfessionalsHårfarveEAN: 8005610584867
Pris fra 103 krtil 155 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogany (75ml)
-34%103 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogany (75ml) billede

Produktinformation

Plejende farveforstærker for fantastisk glans. Syrlig pH-formel beriget med nærende vitaminkompleks. Holder i op til 10 vaske. Anbefales til brug sammen med Invigo Colour Brilliance.

Produktspecifikationer

Kategori: Toning & farvning
Vægt: 111g
Artikel nr.: 99350106821
EAN: 8005610584867
Varenr.: B029048
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Red Mahogany Blonde 75
-20%103 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wella Professionals Color Fresh 75 ml - 6/45 Blonde Red Mahogany
-25%116,25 kr
Før 155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Color Fresh 75 ml - 6/45 Blonde Red Mahogany billede

Produktinformation

Wella Color Fresh 6/45 har en smuk og intens rød farve. Det er en mild skyllefarve helt uden ammoniak, der giver dit hår masser af glans og frisker din hårfarve op. Det er en tone-i-tone farve, så det anbefales at du ikke springer mere end 1-2 toner. **_D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hair Color
EAN: 8005610584867
Varenr.: 20521
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml
149 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals Color Fresh Wella Dark Blonde Red Mahogany 6
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK103 kr103 krKøb
2Cocopanda DK103 kr103 krKøb
3NiceHair.dk116,25 kr116,25 krKøb
4NordicFeel DK149 kr149 krKøb
5Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Wella Professionals Color Fresh 6/45 Dark Blonde Red Mahogny - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026103 kr14,5 kr (12%)
16. maj 2026117,5 kr11,5 kr (9%)
15. maj 2026129 kr11 kr (9%)
14. maj 2026118 kr11 kr (9%)
13. maj 2026129 kr5 kr (4%)
26. apr. 2026124 kr6 kr (5%)
25. apr. 2026118 kr
24. apr. 2026117,5 kr
23. apr. 2026118 kr
19. apr. 2026117,5 kr26,5 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret