Gå til hovedindhold

Wella Professionals Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml

Wella ProfessionalsShampooEAN: 4064666339283
Pris fra 198 krtil 764,1 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 566,1 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 18. maj

Sammenlign priser på Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair (1000 ml)
-50%198 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair (1000 ml) billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo til fint/normalt hår er en professionel farvebevarende shampoo til farvet hår. Dette professionelle pH-optimerede renseprodukt er designet til at bevare farvens livlighed, samtidig med at det gør dit hår smidigt, glansfuldt og uimodståeligt blødt at røre ved. Denne farvebevarende shampoo indeholder Color Brilliance-Blend™ og limekaviar, en ingrediens, der er kendt for at være rig på forskellige antioxidanter og vitaminer, og hjælper aktivt med at kontrollere oxideringsprocessen, der finder sted efter farvning. Fås i 3 størrelser: 50 ml, 300 ml og 1.000 ml. Din rutine til øjeblikkelig farveglans til mellemfint til fint farvet hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 1133g
Artikel nr.: 99350170074
EAN: 4064666339283
Varenr.: B042876
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml
209 kr
Til butik
Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml billede

Produktinformation

🌈 pH‑optimeret farvebeskyttelse · Til fint/normalt farvet hår · Let rens uden at tynge Bevar en frisk, strålende hårfarve uden at gå på kompromis med lethed og bevægelse. Denne shampoo er særligt udviklet til fint og normalt, farvet hår og renser skånsomt, så håret føles luftigt og blødt, samtidig med at farvens klarhed og glans hjælpes på vej mellem salonbesøg. Fordele Hjælper med at bevare farvens intensitet og glans efter farvning pH‑optimeret formel, der understøtter et glat skællag for bedre farvelås Letvægtsrens, der ikke tynger fint hår Efterlader håret silkeblødt, mere medgørligt og nemmere at rede ud Frisk, behagelig duftoplevelse Sådan bruger du produktet Fugt håret grundigt. Massér en passende mængde shampoo ind i hår og hovedbund, og skum op. Skyl grundigt. Gentag ved behov. Afslut med en farvebeskyttende conditioner for ekstra glans og pleje. Nøgleingredienser Limekaviar – kendt for sit indhold af antioxidanter, der hjælper med at beskytte farvens klarhed. Histidin – hjælper med at kontrollere efter-oxidation i håret efter farvning. Vitamin E – antioxidant, der medvirker til at beskytte mod påvirkninger, som kan gøre farven mat. pH‑optimeret kompleks – fremmer et glat skællag, så håret reflekterer lyset bedre og føles velplejet. Resultat Håret fremstår let, glansfuldt og velplejet med en farve, der ser frisk og klar ud længere – uden at tynge fine hårstrå.

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 1000.00ml
Artikel nr.: 4064666339283
EAN: 4064666339283
Varenr.: 4064666339283
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair 100
395 kr
Til butik
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair 100 billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo til fint/normalt hår er en professionel farvebevarende shampoo til farvet hår. Dette professionelle pH-optimerede renseprodukt er designet til at bevare farvens livlighed, samtidig med at det gør dit hår smidigt, glansfuldt og uimodståeligt blødt at røre ved. Denne farvebevarende shampoo indeholder Color Brilliance-Blend™ og limekaviar, en ingrediens, der er kendt for at være rig på forskellige antioxidanter og vitaminer, og hjælper aktivt med at kontrollere oxideringsprocessen, der finder sted efter farvning. Fås i 3 størrelser: 50 ml, 300 ml og 1.000 ml. Din rutine til øjeblikkelig farveglans til mellemfint til fint farvet hår.Anvendelse:1. Påføres i vådt hår og fordeles jævnt i hovedbunden2. Massér og skum op3. Skyl og gentag om nødvendigt Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo Fine Hair 100...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 1000.000000000
Artikel nr.: 5555/1577
EAN: 4064666339283
Varenr.: 1330-666-1000
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals Invigo Brilliance Duo
-10%764,1 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK198 kr198 krKøb
2Beautycos DK209 kr238 krKøb
3Lyko DK395 kr395 krKøb
4NordicFeel DK764,1 kr764,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wella INVIGO Color Brilliance Protection Shampoo Fine/Normal Hair 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026198 kr1 kr (1%)
29. maj 2026197 kr3 kr (2%)
23. maj 2026200 kr4 kr (2%)
20. maj 2026204 kr5 kr (2%)
19. maj 2026209 kr44 kr (27%)
18. maj 2026165 kr44 kr (21%)
2. maj 2026209 kr30 kr (17%)
22. apr. 2026179 kr30 kr (14%)
21. apr. 2026209 kr30 kr (17%)
17. apr. 2026179 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret