Gå til hovedindhold

Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml

WeledaDeodorant til kvinderEAN: 4001638095235
Pris fra 59 krtil 83 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,26 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Weleda Citrus 24h Deo Roll-On 50 ml
59 kr
Til butik
Weleda Citrus 24h Deo Roll-On 50 ml billede

Produktinformation

24 timer roll-on deodorant. Denne 24 timer roll-on deodorant passer både til mænd og kvinder i alle aldre. Deodoranten indeholder naturlige ingredienser, som lakridsrod ekstrakt og troldhassel destillat og dufter frisk af ægte æteriske olier fra citron, litsea cubeba og petet grain. Derudover holder den huden frisk hele dagen uden lugt. Dermatologisk testet. Anvendelse:Anvendes direkte på en ren hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Deodorant
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 4001638095235
EAN: 4001638095235
Varenr.: 4001638095235
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Deodorant roll-on 24h Citrus Weleda - 50 ml.
-25%63,71 kr
Før 84,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Deodorant roll-on 24h Citrus Weleda - 50 ml. billede

Produktinformation

Perfekt for kvinder og mænd i alle aldre, der ønsker et naturligt alternativ som deodorant.En effektiv 24 timer roll-on deodorant med naturlige ingredienser. Vigtigste ingredienser er blandt andet lakridsrod ekstrakt og troldhassel destillat. Dufter frisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Deodoranter
EAN: 4001638095235
Varenr.: 17779
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml
64 kr
Til butik
Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml billede

Produktinformation

Effektivt 24-timers deodorantbeskyttelse med frisk citrusduft Weleda Citrus 24h Roll-On Deodorant giver pålidelig beskyttelse hele dagen med en forfriskende citrusduft. Denne deodorant er formuleret uden aluminiumssalte og giver effektiv beskyttelse mod lugt, mens den er skånsom mod huden. Hvorfor denne deodorant er det perfekte valg 24-timers effektiv beskyttelse mod lugt Naturlig citrusduft der forfrisker Formuleret uden aluminiumssalte Nem roll-on applikation til daglig brug En pålidelig løsning til din daglige rutine. Prøv Weleda Citrus 24h Roll-On Deodorant i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Damedeodorant
Størrelse: 50ml
Artikel nr.: 93248
EAN: 4001638095235
Varenr.: 93248
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Deodorant roll-on 24h Citrus, 50 ml
65,83 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Citrus 24h Roll-On Deodorant 50 ml
-25%67,5 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Citrus 24h Deodorant Roll-On 50ml
-40%70 kr
Før 117 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Citrus 24h Roll-On Deodorant
75 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Deodorant roll-on Citrus - 50 ml - Weleda
76 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Citrus Roll On Deodorant - 50ML - Weleda
79,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Deodorant 24H Roll On Citrus 50 ml.
83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK59 kr88 krKøb
2Duft og Natur63,71 kr63,71 krKøb
3NordicFeel DK64 kr64 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk65,83 kr65,83 krKøb
5NiceHair.dk67,5 kr67,5 krKøb
6Cocopanda DK70 kr70 krKøb
7Lyko DK75 kr75 krKøb
8Økologisk-Supermarked76 kr76 krKøb
9Signaturshop79,95 kr79,95 krKøb
10Helsegrossisten.dk83 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 51,7 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 65,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Weleda Weleda Citrus 24h Roll-On Deo Deodorant dame 50ml - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659 kr2,05 kr (4%)
25. maj 202656,95 kr2,05 kr (3%)
23. apr. 202659 kr4,33 kr (8%)
10. apr. 202654,67 kr4,33 kr (7%)
8. apr. 202659 kr5,51 kr (10%)
6. apr. 202653,49 kr
5. apr. 202654,45 kr4,55 kr (8%)
4. apr. 202659 kr5,51 kr (10%)
3. apr. 202653,49 kr
2. apr. 202654,46 kr4,54 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret