Gå til hovedindhold

Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml.

WeledaKropsshampooEAN: 7611916154317
Pris fra 53 krtil 94,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 41,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Weleda Arnica Sport Shower Gel
53 kr
Til butik
Weleda Arnica Sport Shower Gel billede

Produktinformation

Weleda Arnica Sports Shower Gel 200 ml Weleda Arnica Sports Shower Gel 200 er en sæbe, der er mild, og blid mod huden, men som stadig renser effektivt. Sæben indeholder rosmarin og lavendel, som efterlader en skøn duft. Derfor er Weleda Arnica Sports Shower Gel 200 lige noget for dig: Kropssæbe Baseret på naturlige ingredienser Udtørrer ikke huden Skøn duft Påføres på kroppen i badet. Skum op og skyl af med vand. Ingredienser: Vand, Alkohol, Natrium cocoyl Glutamat, Kokos tenside, Glycerin, Parfume*, Xanthangummi, Sodium Cocoyl Glutamate, Guldblomme blomster ekstrakt, Mælkeyre, Citronsyre, Vitamin E, Lecithin, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Ascorbyl Palmitate, Limonene*, Linalool* *fra naturlige æteriske olier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 7611916154317
EAN: 7611916154317
Varenr.: 3239016
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Arnica Sport Shower Gel 200 ml
65 kr
Til butik
Weleda Arnica Sport Shower Gel 200 ml billede

Produktinformation

Weleda Arnica Sports Shower Gel Stimulerende og frisk gel med en transparent farve. Tag en dose energi med i badet. Nyd den unikke duft af rosmarin og lavendel, og få fornyet energi efter træningen. Weleda Arnica Sport Shower Gel 200 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Shower Gel
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 5348
EAN: 7611916154317
Varenr.: 1675-212-0200
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Arnica Sports Shower Gel - 200 ml
70 kr
Til butik
Weleda Arnica Sports Shower Gel - 200 ml billede

Produktinformation

Opfriskende og plejende brusegel til det aktive liv Weleda Arnica Sports Shower Gel er en vitaliserende brusegel udviklet til aktive mennesker, der ønsker både rensning og pleje efter træning. Denne milde formel renser huden skånsomt uden at udtørre, mens den bevarer hudens naturlige fuktbalans og efterlader den blød og forfrisket. Den friske duft af rosmarin og beroligende lavendel stimulerer sanserne og giver en energigivende oplevelse i bruseren. Derfor vil du elske denne sportsbrusegel Renser skånsomt og bevarer hudens naturlige fugtbalans Beriget med arnica, rosmarin og lavendel til pleje og forfriskning Perfekt til aktive mennesker før og efter træning Mild formel der ikke udtørrer huden En pålidelig løsning til daglig rensning for det aktive liv. Prøv Weleda Arnica Sports Shower Gel i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Duschcreme
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 35491
EAN: 7611916154317
Varenr.: 35491
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
71,84 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weleda Arnica Sport Shower Gel 200 ml
74 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Showergel sport Arnica - 200 ml - Weleda
83 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Sport Energising Shower Gel Arnica 200ml
-11%84,95 kr
Før 94,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Arnica Sport Shower Gel - 200ML - Weleda
84,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Sport Energising Shower Gel Arnica
94,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53 kr92 krKøb
2Lyko DK65 kr65 krKøb
3NordicFeel DK70 kr70 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk71,84 kr71,84 krKøb
5Teknikproffset DK74 kr123 krKøb
6Økologisk-Supermarked83 kr83 krKøb
7Helsegrossisten.dk84,95 kr84,95 krKøb
8Signaturshop84,95 kr84,95 krKøb
9Duft og Natur94,95 kr94,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml.

PriceData har fulgt prisen på Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Weleda Shower Gel Sports Energising Arnica, 200ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202653 kr12 kr (18%)
7. feb. 202665 kr1 kr (2%)
26. jan. 202664 kr2 kr (3%)
17. jan. 202662 kr3 kr (5%)
12. jan. 202665 kr8,05 kr (14%)
20. dec. 202556,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret