Gå til hovedindhold

Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml.

WeledaDeodorant og anti-perspirantEAN: 4001638088084
Pris fra 126 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125,25 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Wild Rose Deodorant - 100 ml
126 kr
Til butik
Weleda Wild Rose Deodorant - 100 ml billede

Produktinformation

Naturlig ferskhed med vild rose hele dagen Weleda Wild Rose Deodorant giver dig pålidelig beskyttelse mod lugt med en blød, blomstret duft af vild rose. Denne spraydeo er formuleret uden aluminiumssalte og giver naturlig komfort for din daglige rutine. Hvorfor du vil elske denne naturlige deodorant Effektiv beskyttelse mod lugt uden aluminiumssalte Blød, blomstret duft af vild rose Naturlig formula der er skånsom mod huden Praktisk spray-format til nem påføring Et smart valg til dine daglige behov. Tilføj Weleda Wild Rose Deodorant til dine essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Damedeodorant
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 35511
EAN: 4001638088084
Varenr.: 35511
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Vildrose deodorant - 100 ml.
-25%127,46 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Weleda Vildrose deodorant - 100 ml. billede

Produktinformation

Weleda vildrose deodorant neutraliserende og rensende deodorant med en let blomstret duft Effektiv, ikke-aerosol spray, der eliminerer kilderne til ubehagelig kropslugt og efterlader en luksuriøs blomstret aroma.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Deodoranter
EAN: 4001638088084
Varenr.: 14110
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Floral Fresh Deo Spray Wildrose 100 ml
139 kr
Til butik
Weleda Floral Fresh Deo Spray Wildrose 100 ml billede

Produktinformation

Naturlig deodorant og kropsspray, der neutraliserer dårlig lugt. Deodorantspray med blomstret og harmonisk duft fra ægte æteriske olier, der giver en øjeblikkelig følelse af friskhed.Anvendelse:Kan bruges efter behov op til 3 gange om dagen Weleda Floral Fresh Deo Spray Wildrose 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Deospray
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 006253X9
EAN: 4001638088084
Varenr.: 1675-278-0100
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Deodorant Wild Rose - 100 ml - Weleda
145 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
-10%150,5 kr
Før 167 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Deodorant Wild Rose, 100 ml
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK126 kr126 krKøb
2Duft og Natur127,46 kr127,46 krKøb
3Lyko DK139 kr139 krKøb
4Økologisk-Supermarked145 kr145 krKøb
5Helsegrossisten.dk150,5 kr150,5 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml.

PriceData har fulgt prisen på Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml. i 163 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Weleda Deodorant Floral Fresh Spray Wildrose 100 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026126 kr9 kr (7%)
18. maj 2026135 kr8,05 kr (6%)
29. apr. 2026126,95 kr1,7 kr (1%)
23. apr. 2026125,25 kr5,75 kr (4%)
17. apr. 2026131 kr4 kr (3%)
3. apr. 2026135 kr1,4 kr (1%)
1. apr. 2026133,6 kr1,4 kr (1%)
14. mar. 2026135 kr18 kr (15%)
26. feb. 2026117 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026118 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret