Gå til hovedindhold

Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml.

WeledaPersonlig plejeEAN: 4001638099394
Pris fra 119 krtil 200,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 81,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weleda Wild Rose Body Oil 100 ml
119 kr
Til butik
Weleda Wild Rose Body Oil 100 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Weleda, Navn: Weleda Wild Rose Body Oil 100 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Kropsolie
EAN: 4001638099394
Varenr.: D44274
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Wild Rose Pampering Body Oil 100 ml
165 kr
Til butik
Weleda Wild Rose Pampering Body Oil 100 ml billede

Produktinformation

Weleda Wild Rose Pampering Body Oil Luksuriøs kropsolie med økologisk rosa moschata-hybekerneolie, der bevarer hudens elasticitet og naturlige smidighed. Olien er rig på essentielle fedtsyrer og mandel- og jojobaolie, der sammen støtter hudens naturlige funktioner og giver dig en silkeblød hud. Huden bevarer sit naturlige fugtniveau og tørhed modvirkes. Wild Rose Body Oil har en harmonisk duft af roser fra æteriske olier. Indeholder bl.a.: Jojobaolie, mandelolie, hybenkerneolie, rosenolie og æteriske olier. Anvendelse: Massér olien ind på fugtig hud i et tyndt lag. Kan bruges som massageolie. Kombinér gerne med Wild Rose Creamy Body Wash, Wild Rose Body Lotion og Wild Rose Deodorant. Weleda Wild Rose Pampering Body Oil 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Kropsolie
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 007577EN
EAN: 4001638099394
Varenr.: 1675-169-0100
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Body Oil Wild Rose - 100 ml.
-25%168,71 kr
Før 224,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Weleda Body Oil Wild Rose - 100 ml. billede

Produktinformation

Weleda Body Oil Wild rose er en luksuriøs kropsolie der efterlader huden silkeblød.Den fine rosenolie er rig på essentielle fedtsyrer, der sammen med mandel- og jojobaolie understøtter hudens naturlige regenereringsprocesser og gør den blød og smidig. .

Produktspecifikationer

Kategori: Weleda Krops pleje
EAN: 4001638099394
Varenr.: 14097
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
169,13 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Wild Rose Body Oil - 100 ml
173 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Wildrose Body Oil 100 ml
-20%184 kr
Før 231 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Body Oil Wild Rose - 100 ml - Weleda
194 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose 100 ml
-10%200,95 kr
Før 223 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
2Lyko DK165 kr165 krKøb
3Duft og Natur168,71 kr168,71 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk169,13 kr169,13 krKøb
5NordicFeel DK173 kr173 krKøb
6Cocopanda DK184 kr184 krKøb
7Økologisk-Supermarked194 kr194 krKøb
8Helsegrossisten.dk200,95 kr200,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml.

PriceData har fulgt prisen på Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Weleda Body Oil Harmonising Wild Rose, 100ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119 kr7 kr (6%)
20. maj 2026126 kr39 kr (24%)
13. mar. 2026165 kr9 kr (6%)
26. feb. 2026156 kr2 kr (1%)
6. feb. 2026158 kr7 kr (5%)
26. jan. 2026151 kr4 kr (3%)
15. jan. 2026147 kr6 kr (4%)
8. jan. 2026153 kr12 kr (7%)
30. dec. 2025165 kr2 kr (1%)
20. dec. 2025163 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret