Gå til hovedindhold

Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml.

WeledaLotion og fugtighedscremeEAN: 4001638096638
Pris fra 59 krtil 83 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Weleda baby calendula weather protection cream 30ml
59 kr
Til butik
Weleda baby calendula weather protection cream 30ml billede

Produktinformation

Weleda baby calendula weather protection cream 30ml Vind og vejr beskyttelses creme. Weleda Weather Protection Cream er særligt formuleret til ekstreme situationer hvad enten det er hud med intensive behov eller forhold, der mishandler din hud og de

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 4001638096638
Varenr.: 4001638096638
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Baby Calendula Weather Protection Cream 30 ml
59 kr
Til butik
Weleda Baby Calendula Weather Protection Cream 30 ml billede

Produktinformation

Weleda Calendula Weather Protection Cream Creme med morgenfrue, der beskytter huden mod al slags vind og vejr. En meget fed creme, der beskytter sart hud i ansigtet. Økologisk mandelolie og ekstrakt af morgenfrue plejer og beroliger tør og irriteret hud. Weleda Baby Calendula Weather Protection Cream 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Fugtgivende produkter
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 009663EN
EAN: 4001638096638
Varenr.: 1675-107-0030
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weleda Baby Calendula Wind & Weather Balm 30 ml
61 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Calendula Weather Protection Cream - 30 ml
64 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Calendula Weather Protection Cream
-25%65,96 kr
Før 87,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Calendula Skin Protection Balm 30 ml
-35%67,9 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Calendula Weather Protection Cream, 30 ml
69 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
-10%78,5 kr
Før 87 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Calendula Weather - 30 ml - Weleda
83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix59 kr59 krKøb
2Lyko DK59 kr59 krKøb
3Teknikproffset DK61 kr110 krKøb
4NordicFeel DK64 kr64 krKøb
5Duft og Natur65,96 kr65,96 krKøb
6NiceHair.dk67,9 kr67,9 krKøb
7Healthwell DK69 kr69 krKøb
8Helsegrossisten.dk78,5 kr78,5 krKøb
9Økologisk-Supermarked83 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml.

PriceData har fulgt prisen på Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Weleda Calendula Weather Protection Cream • 30 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202659 kr
25. maj 202658,95 kr
8. maj 202659 kr1,05 kr (2%)
28. apr. 202657,95 kr1,05 kr (2%)
23. apr. 202659 kr6 kr (11%)
10. apr. 202653 kr6 kr (10%)
9. apr. 202659 kr6 kr (11%)
5. apr. 202653 kr6 kr (10%)
4. apr. 202659 kr6 kr (11%)
31. mar. 202653 kr4,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret