Gå til hovedindhold

Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml

WeledaKropsshampooEAN: 4001638096515
Pris fra 49 krtil 89,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 40,95 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36,96 kr 16. maj

Sammenlign priser på Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml
49 kr
Til butik
Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml billede

Produktinformation

Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml Shampoo og kropsvask. Mild morgenfrue renser blidt sart hud og hår, så alle har det sjovt under badningen. Vi har lagt en masse tanker i at skabe en perfekt mild vask, der fun

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 4001638096515
Varenr.: 4001638096515
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Calendula Schampo Och Duschkräm 200 ml
59 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Weleda Baby Body Wash & Shampoo, sæbe, 200 ml
60,59 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Calendula Shampoo & Body Wash - 200 ml
64 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Calendula Shampoo & Body Wash, 200ml.
65,78 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Calendula Shampoo & Body Wash 200 ml
-35%67,95 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Calendula Shampoo And Body Wash, 200ml
69 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Baby Calendula Shampoo & Bodywash 200ml
-40%70 kr
Før 117 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Baby Calendula Shampoo & Body Wash 200 ml
75 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Calendula Shampoo & Body Wash - 200 ml - Weleda
76 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Calendula Shampoo & Body Wash 200 ml.
87 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Calendula Shampoo & Body Wash - 200 ml.
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix49 kr49 krKøb
2Bodystore DK59 kr108 krKøb
3CS MEGASTORE DK60,59 kr99,59 krKøb
4NordicFeel DK64 kr64 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk65,78 kr65,78 krKøb
6NiceHair.dk67,95 kr67,95 krKøb
7Healthwell DK69 kr69 krKøb
8Cocopanda DK70 kr70 krKøb
9Lyko DK75 kr75 krKøb
10Økologisk-Supermarked76 kr76 krKøb
11Helsegrossisten.dk87 kr87 krKøb
12Duft og Natur89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml

PriceData har fulgt prisen på Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 36,96 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Weleda baby calendula shampoo and body wash 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202649 kr10,08 kr (26%)
19. maj 202638,92 kr1,96 kr (5%)
16. maj 202636,96 kr12,04 kr (25%)
3. maj 202649 kr10 kr (17%)
1. maj 202659 kr10 kr (20%)
16. apr. 202649 kr10 kr (17%)
15. apr. 202659 kr10 kr (20%)
9. mar. 202649 kr9 kr (16%)
8. mar. 202658 kr9 kr (18%)
26. feb. 202649 kr10 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret