Gå til hovedindhold

Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g

WeledaStangsæbeEAN: 4001638098946
Pris fra 59 krtil 79,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58,95 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Calendula Soap, 100 g
59 kr
Til butik
Weleda Calendula Soap, 100 g billede

Produktinformation

Weledas Calendula Soap passer til alle børn, store som små. Den giver et godt skum og renser dit barns følsomme hud skånsomt. Den er dermatologisk testet til sensitiv hud og kan bruges allerede fra fødslen.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Showergel & Peeling
Størrelse: 100 g
Artikel nr.: 11556
EAN: 4001638098946
Varenr.: 11556
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Calendula Soap, 100g.
59,61 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Calendula Soap 100 g
-11%63 kr
Før 71 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Calendula Soap 100 g. X
-20%63,5 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g
65 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Calendula Soap - 100 gr - Weleda
69 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Calendula Soap - 100 gram
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Healthwell DK59 kr59 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk59,61 kr59,61 krKøb
3Cocopanda DK63 kr63 krKøb
4Helsegrossisten.dk63,5 kr63,5 krKøb
5Lyko DK65 kr65 krKøb
6Økologisk-Supermarked69 kr69 krKøb
7Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g

PriceData har fulgt prisen på Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 58,95 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Weleda Baby Calendula Plant Soap 100 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202659 kr
29. apr. 202658,95 kr
4. feb. 202659 kr
3. feb. 202659,95 kr
1. feb. 202659 kr
30. jan. 202659,95 kr
28. jan. 202659 kr
26. jan. 202659,95 kr
25. jan. 202659 kr
24. jan. 202659,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret