Gå til hovedindhold

Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato)

WeledaKropsshampooEAN: 7611916160769
Pris fra 30 krtil 95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato)
30 kr
Til butik
Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) billede

Produktspecifikationer

Kategori: OUTLET
EAN: 7611916160769
Varenr.: 7611916160769-OUTLET
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weleda Love Aroma Shower 200 ml Pampering Creamy Body Wash
55 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Weleda Aroma Shower Love, 200ml.
57,36 kr
Til butik
Weleda Aroma Shower Love, 200ml. billede

Produktinformation

Aroma Shower Love er en luksuriøs brusecreme med naturlige ingredienser som plejer huden i kombination med en balancerende duft af blomster. Med naturlige duftnoter af romantisk rose, værdifuld jasmin og den søde ylang.

Produktspecifikationer

Mærke: Weleda
Kategori: Weleda Badeprodukter
EAN: 7611916160769
Varenr.: 29775
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Weleda Aroma Shower Love 200 ml
70 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Weleda Love Shower Cream - Rose 200 ml
-25%78,75 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Aroma Shower Love 200 ml
-40%84 kr
Før 141 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Rose Love Shower Cream - 200ML - Weleda
84,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Weleda Love Shower Cream Rose 200 ml
89 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Weleda Love Shower Cream Rose - 200 ml.
94,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Weleda Aroma Shower Love 200 ml.
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix30 kr30 krKøb
2Teknikproffset DK55 kr104 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk57,36 kr57,36 krKøb
4NordicFeel DK70 kr70 krKøb
5NiceHair.dk78,75 kr78,75 krKøb
6Cocopanda DK84 kr84 krKøb
7Signaturshop84,95 kr84,95 krKøb
8Lyko DK89 kr89 krKøb
9Duft og Natur94,95 kr94,95 krKøb
10Helsegrossisten.dk95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato)

PriceData har fulgt prisen på Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Weleda aroma shower pampering creamy body wash love 200ml (dato) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202630 kr25 kr (45%)
17. maj 202655 kr25 kr (83%)
3. maj 202630 kr27,36 kr (48%)
1. maj 202657,36 kr27,36 kr (91%)
16. apr. 202630 kr27,36 kr (48%)
15. apr. 202657,36 kr27,36 kr (91%)
9. mar. 202630 kr26,91 kr (47%)
8. mar. 202656,91 kr26,91 kr (90%)
3. mar. 202630 kr26,95 kr (47%)
11. feb. 202656,95 kr2,42 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret