Gå til hovedindhold

We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g

We Love The PlanetDeodorantEAN: 8720254504476
Pris fra 47 krtil 88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
We Love The Planet Original deodorantstick – 40 g
47 kr
Til butik
We Love The Planet Original deodorantstick – 40 g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Deodoranter Unisex
Farve: 4
Artikel nr.: 8720254504476
EAN: 8720254504476
Varenr.: 24559145
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
We Love The Planet Original Deodorant Stick 40 g Fresh Citrus
52 kr
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g
69 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
We Love The Planet Deo Stift Fresh Citrus, 40g.
79 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Deo Stift Fresh Citrus - 40 gram - We love the Planet
88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2Teknikproffset DK52 kr101 krKøb
3Hobbix69 kr69 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk79 kr79 krKøb
5Økologisk-Supermarked88 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g

PriceData har fulgt prisen på We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for We love the planet original 100% natural solid deodorant stick fresh citrus 40g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202647 kr5 kr (10%)
19. maj 202652 kr1 kr (2%)
16. maj 202653 kr6 kr (10%)
7. maj 202659 kr7 kr (13%)
6. maj 202652 kr17 kr (25%)
3. maj 202669 kr10 kr (13%)
2. maj 202679 kr27 kr (52%)
11. apr. 202652 kr13 kr (20%)
30. jan. 202665 kr5 kr (7%)
20. jan. 202670 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret