Gå til hovedindhold

Minatol WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker |

MinatolToiletrensEAN: 5902506003330
Pris fra 8,75 krtil 19,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10,5 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sanoclean WC-frisker citron
-13%8,75 kr
Før 10 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sanoclean WC-frisker citron billede

Produktinformation

Toiletfrisker lige til at hænge på kanten af kummen. • Anvendes som toilet- og urinalfrisker • Holder ca. 300 skyl

Produktspecifikationer

Mærke: Sanoclean
Kategori: Toiletrens
EAN: 5902506003330
Varenr.: 179.20299
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker |
19,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap8,75 kr8,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten19,25 kr19,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker |

PriceData har fulgt prisen på WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker | i 152 dage. Laveste pris i perioden er 8,75 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 19,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 8,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for WC Fresh Lemon med holder | | Toiletfrisker | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20268,75 kr10,5 kr (55%)
15. maj 202619,25 kr10,5 kr (120%)
13. maj 20268,75 kr10,5 kr (55%)
12. maj 202619,25 kr10,5 kr (120%)
11. maj 20268,75 kr3,36 kr (28%)
8. maj 202612,11 kr
29. apr. 202611,64 kr2,11 kr (15%)
28. apr. 202613,75 kr2,11 kr (18%)
15. jan. 202611,64 kr2,94 kr (20%)
14. jan. 202614,58 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret