Gå til hovedindhold

Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr)

WavinEludstyrEAN: 5708525408299
Pris fra 28 krtil 35 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 9. maj

Sammenlign priser på Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN Ø15x2,5 mm Pex Koblingssæt 1/2
28 kr
Til butik
WAVIN Ø15x2,5 mm Pex Koblingssæt 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-0662115
EAN: 5708525408299
Varenr.: 3525616
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr)
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Tigris koblingssæt 1/2"x15 mm, pex-rør
31 kr
Til butik
Wavin Tigris koblingssæt 1/2"x15 mm, pex-rør billede

Produktinformation

Koblingssæt til PEX-rør Pålidelig tilslutning med Wavin Tigris Dette koblingssæt fra Wavin Tigris sikrer en hurtig og sikker tilslutning af dine PEX-rør. Det er perfekt til installationer i hjemmet, især i forbindelse med gulvvarmesystemer, hvor en solid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Varme & styring
Størrelse: 15mm
EAN: 5708525408299
Varenr.: 045380015
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Tigris koblingssæt 1/2"x15 mm, pex-rør
31 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin 1/2-15mm Pexkobl.Sæt
31,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ø15X2,5 Mm Pex Koblingssæt 1/2"
33,3 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
1/2 x 15 mm Pex koblingssæt Wavin
33,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ø15x2,5 mm pex koblingssæt 1/2"
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
2WATTOO.DK29 kr29 krKøb
3BilligVVS DK31 kr31 krKøb
4LavprisVVS31 kr31 krKøb
5vvsfittings.dk31,25 kr31,25 krKøb
6Billigelogvvs.dk33,3 kr33,3 krKøb
7VVS.dk33,75 kr33,75 krKøb
8MaintainIt35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr)

PriceData har fulgt prisen på Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin Tigris Skruefittings - Koblingsst, 15 mm x ?" (15 x 2,5 mm Pex-One rr) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202628 kr1 kr (3%)
22. maj 202629 kr1 kr (4%)
14. maj 202628 kr1 kr (4%)
9. maj 202627 kr1 kr (4%)
7. maj 202628 kr1 kr (4%)
30. apr. 202627 kr1 kr (4%)
11. feb. 202628 kr1 kr (3%)
10. feb. 202629 kr1 kr (4%)
5. feb. 202628 kr1 kr (3%)
4. feb. 202629 kr2,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret