Gå til hovedindhold

WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm

WavinSanitetEAN: 5708525422721
Pris fra 43 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38,99 kr 10. maj

Sammenlign priser på WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Tigris Dobbeltbeslag Type 5
43 kr
Til butik
Wavin Tigris Dobbeltbeslag Type 5 billede

Produktinformation

B1 = 72 mm C = 150 mm H1 = 46 mm L1 = 210 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Koblingsdåser
EAN: 5708525422721
Varenr.: 699359
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dobbeltbeslag Tigris koblingsdåse Wavin
44,14 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dob.Beslag Tigris F Dåse Type 5
44,86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dob.beslag tigris f dåse type 5
46,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm
51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin dobbeltbeslag til Type 5 koblingsdåse
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin dobbeltbeslag til Type 5 koblingsdåse
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk43 kr43 krKøb
2EL-GROSSISTEN44,14 kr44,14 krKøb
3Billigelogvvs.dk44,86 kr44,86 krKøb
4MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
5CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
6CompletVVS75 kr75 krKøb
7BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm

PriceData har fulgt prisen på WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 44,34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for WAVIN Dobbelt beslag for Tigris koblingsdåse type 5 c/c 153mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202643 kr3 kr (8%)
23. maj 202640 kr3 kr (7%)
22. maj 202643 kr3 kr (8%)
17. maj 202640 kr1,01 kr (3%)
10. maj 202638,99 kr2,01 kr (5%)
9. maj 202641 kr1 kr (3%)
24. apr. 202640 kr4,34 kr (10%)
23. apr. 202644,34 kr4,34 kr (11%)
22. mar. 202640 kr3 kr (7%)
21. mar. 202643 kr3 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret