Gå til hovedindhold

Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW

WavinSanitetEAN: 5708525634421
Pris fra 20.095 krtil 27.192,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 7.097,5 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.766 kr 12. maj

Sammenlign priser på Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20095 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Calefa II DH fjernvarmeunit V 40-40 H ITC
20.095 kr
Til butik
Wavin Calefa II DH fjernvarmeunit V 40-40 H ITC billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Fjernvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 10357306
EAN: 5708525634421
Varenr.: 24255594
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Calefa ii dh fjernvarmeunit v 40-40 hitc
25.041,25 kr
Til butik
Calefa ii dh fjernvarmeunit v 40-40 hitc billede

Produktinformation

Calefa II V er en indirekte fjernvarmeunit med gennemstrømningsvandvarmer og varmeveksler for rumvarme til villaer og større boligkomplekser. Med sit moderne design og behovsstyrede regulering, tilbyder Wavin en unik fjernvarmeunit, der sikrer optimal dri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: fjernvarmeenhed
EAN: 5708525634421
Varenr.: 0200204536
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN CALEFA II DH UNIT V 40-40 H ITC
25.041,8 kr
Til butik
WAVIN CALEFA II DH UNIT V 40-40 H ITC billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 5708525634421
Varenr.: 15843312599375
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW
27.192,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK20.095 kr20.294 krKøb
2MaintainIt25.041,25 kr25.041,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN25.041,8 kr25.041,8 krKøb
4vvsfittings.dk27.192,5 kr27.192,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW

PriceData har fulgt prisen på Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW i 172 dage. Laveste pris i perioden er 19.385 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 22.401 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20.029 kr.

Den nuværende pris på 20.095 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Wavin Calefa II V40-40 H ITC Fjernvarmeunit, højrevendt, sort, 25kW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202620.095 kr296 kr (1%)
29. maj 202619.799 kr2 kr (0%)
27. maj 202619.797 kr101 kr (1%)
25. maj 202619.898 kr101 kr (1%)
22. maj 202619.797 kr101 kr (1%)
21. maj 202619.898 kr101 kr (1%)
15. maj 202619.797 kr31 kr (0%)
12. maj 202619.766 kr101 kr (1%)
9. maj 202619.867 kr300 kr (1%)
7. maj 202620.167 kr101 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret