Gå til hovedindhold

Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger

WavinSanitetEAN: 5708525517342
Pris fra 738 krtil 1.003,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 265,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 738 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger
738 kr
Til butik
Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger billede

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 4060549
EAN: 5708525517342
Varenr.: 3552362
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin AHC 9000 - Trdls gulvvarme styreenhed, 2 rum
762 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin AHC9000 styreenhed 2 kredse, til gulvvarme.
838 kr
Til butik
Wavin AHC9000 styreenhed 2 kredse, til gulvvarme. billede

Produktinformation

Styreenhederne kan sammen med rum/telestat vvs nr 466331324 erstatte den udgåede ahc 8200 styring til et eller 2 rum. Styreenhed AHC 9000 som kan erstatte den gamle AHC 8200 styring, er optimeret til at bruge et minimum af strøm under standby. Således red...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Styreenheder til gulvvarme
EAN: 5708525517342
Varenr.: 1519194
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin ahc 9000 styreenhed gv 2 kredse
853,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
1.003,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK738 kr777 krKøb
2WATTOO.DK762 kr762 krKøb
3Elvvs.dk838 kr838 krKøb
4MaintainIt853,75 kr853,75 krKøb
5vvsfittings.dk1.003,75 kr1.003,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger

PriceData har fulgt prisen på Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger i 175 dage. Laveste pris i perioden er 704 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 804 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 751 kr.

Den nuværende pris på 738 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Wavin AHC 9000 styreenhed 1-2 kredse er specielt anvendelig til projekter eller til et enkelt rum eller 2 - i alm bygninger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026738 kr11 kr (1%)
27. maj 2026749 kr12 kr (2%)
12. maj 2026761 kr1 kr (0%)
10. maj 2026762 kr5 kr (1%)
9. maj 2026767 kr1 kr (0%)
7. maj 2026768 kr1 kr (0%)
4. maj 2026769 kr1 kr (0%)
2. maj 2026770 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026771 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026772 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret