Gå til hovedindhold

Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP

WavinSanitetEAN: 5907444302606
Pris fra 20,95 krtil 24,83 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3,88 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Pp 50/32Mm Reduktion Grå
20,95 kr
Til butik
Wavin Pp 50/32Mm Reduktion Grå billede

Produktinformation

Wavin PP reduktion Ø 50-32 mm grå Søgetermer: 0218161618 - - 186511048 - 5907444302606

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5907444302606
Varenr.: 8015105294658
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix reduktion, Ø50x32 mm, plast, grå
21 kr
Til butik
Wavin Wafix reduktion, Ø50x32 mm, plast, grå billede

Produktinformation

Wavin grå reduktion lang 50/32 mmWavin Wafix afløbsrør og fittings anvendes til sikker bortledelse af spildevand fra afløbsinstallationer i bygninger over jord. Wafix-systemet er fremstillet af genanvendeligt PP-plast. Alle Wavins fittings er med Fix-lock...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb
Farve: gray
Størrelse: 50/32mm
EAN: 5907444302606
Varenr.: 186511048
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50/32mm reduktion grå
21,25 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix reduktion, Ø50x32 mm, plast, grå
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 x 32 mm reduktion PP grå, lang
23,38 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp reduktion ø50 x ø32 mm grå
24 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP
24,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk20,95 kr20,95 krKøb
2BilligVVS DK21 kr21 krKøb
3MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
4CompletVVS23 kr23 krKøb
5EL-GROSSISTEN23,38 kr23,38 krKøb
6Proshop DK24 kr63 krKøb
7CS MEGASTORE DK24,83 kr63,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP

PriceData har fulgt prisen på Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP i 165 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 20,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 20,95 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wavin 50 x 32 mm Reduktionsrør excentrisk lang afløb grå PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202620,95 kr1,95 kr (10%)
31. maj 202619 kr1 kr (6%)
30. maj 202618 kr2 kr (13%)
26. maj 202616 kr2 kr (11%)
24. maj 202618 kr2 kr (13%)
17. maj 202616 kr2 kr (11%)
16. maj 202618 kr2 kr (13%)
12. maj 202616 kr2 kr (11%)
11. maj 202618 kr2 kr (13%)
18. apr. 202616 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret