Gå til hovedindhold

Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin

WavinSanitetEAN: 5708525150396
Pris fra 58 krtil 117 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 1500 mm grå PP-afløbsrør med muffe
58 kr
Til butik
Wavin 50 x 1500 mm grå PP-afløbsrør med muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: PEH afløb
Farve: 1
Artikel nr.: 1430108
EAN: 5708525150396
Varenr.: 3344743
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Aflbsrr gr HT/PP 50 mm - lngde 1500 mm
64,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wavin Ø50 mm afløbsrør PP grå med muffe, 1500mm
68,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 50x1500mm rør m/mf grå
75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1500 mm, plast, grå
85 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin
86,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1500 mm, plast, grå
89 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix HC PP rør med muffe. 50X1500 mm
91,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix afløbsrør, Ø50 mm, 1500 mm
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp afløbsrør med muffe 50 x 1500 mm grå
117 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK58 kr97 krKøb
2WATTOO.DK64,5 kr64,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN68,23 kr68,23 krKøb
4MaintainIt75 kr75 krKøb
5LavprisVVS85 kr85 krKøb
6VVS.dk86,75 kr86,75 krKøb
7CompletVVS89 kr89 krKøb
8vvsfittings.dk91,25 kr91,25 krKøb
9BilligVVS DK99 kr99 krKøb
10Proshop DK117 kr167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin

PriceData har fulgt prisen på Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin i 161 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Wavin 50 x 1500 mm Rør med muffe afløb grå PP Wavin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202658 kr
20. maj 202657,85 kr
19. maj 202658 kr
3. maj 202657,85 kr5,85 kr (11%)
30. apr. 202652 kr5,85 kr (10%)
29. apr. 202657,85 kr5,85 kr (11%)
1. apr. 202652 kr3,5 kr (6%)
31. mar. 202655,5 kr3,5 kr (7%)
15. mar. 202652 kr4,75 kr (8%)
14. mar. 202656,75 kr4,75 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret