Gå til hovedindhold

WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.)

WavinEludstyrEAN: 4026294821271
Pris fra 0,58 krtil 1.478 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.477,42 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.58 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin alpha plastkrampe 20x60mm
0,58 kr
Til butik
Wavin alpha plastkrampe 20x60mm billede

Produktinformation

Wavin Alpha 20 mm blå plastkrampe længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering.

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: forankringsclips til gulvvarmerør
EAN: 4026294821271
Varenr.: 0233200059
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Ø 20 mm Plast krampe rørclips længde 60 mm
1,45 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Alpha plastclips 20x60mm. Blå 1000 stk. pr. æske
1,56 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wavin Alpha Plastkrampe 20X60Mm
577,99 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin - Plastkrampe, 20 mm, lngde 60 mm - 1000 stk
615 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1000 stk Wavin Alpha rørclips, Ø20 mm
625 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
1000 stk Wavin Alpha rørclips, Ø20 mm
1.000 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Ø20x60mm plastclips, blå - Alpha Ø20x60 mm plastkrampe, Blå. 1000 stk. pr. æske - (1000 stk.)
1.478 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt0,58 kr0,58 krKøb
2Elvvs.dk1,45 kr1,45 krKøb
3vvsfittings.dk1,56 kr1,56 krKøb
4Billigelogvvs.dk577,99 kr577,99 krKøb
5WATTOO.DK615 kr615 krKøb
6LavprisVVS625 kr625 krKøb
7BilligVVS DK1.000 kr1.000 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.478 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.)

PriceData har fulgt prisen på WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 0,58 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1,51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1 kr.

Den nuværende pris på 0,58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for WAVIN 20 mm Plastkrampe blå, længde 60mm til gulvvarmerør, ved udlægning direkte på EPS på isolering. - (1000 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20260,58 kr
21. apr. 20260,59 kr
19. apr. 20260,85 kr
18. apr. 20261,45 kr
4. apr. 20260,58 kr
3. apr. 20260,85 kr
29. mar. 20260,58 kr
27. mar. 20260,85 kr
11. mar. 20260,58 kr
10. mar. 20260,85 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret