Gå til hovedindhold

Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4

WavinSanitetEAN: 5708525408374
Pris fra 39 krtil 50 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin messing koblingssæt t/alupex, 20 mm x 3/4"
39 kr
Til butik
Wavin messing koblingssæt t/alupex, 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Alupex rør og fittings kan bruges til både synlige og skjulte installationer i forbindelse med brugsvand og varme. Bemærk:Det anbefales, at man kun kombinerer produktet med andre Wavin produkter.

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
Farve: yellow
Størrelse: 20 mm x 3/4 in
EAN: 5708525408374
Varenr.: 045447320
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin messing koblingssæt t/alupex, 20 mm x 3/4"
41 kr
Til butik
Wavin messing koblingssæt t/alupex, 20 mm x 3/4" billede

Produktinformation

Alupex rør og fittings anvendes bl.a. til brugsvands- og varmesinstallationer.Fordelen ved alupex rør med en udvendig aluminiumskappe er, at de er nemme at arbejde med og kan anvendes i både synlige og skjulte installationer. Vi anbefaler kun at kombinere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
Farve: yellow
Størrelse: 20 mm x 3/4 in
EAN: 5708525408374
Varenr.: 045447320
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
20X3/4" ALU KOBL
42,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
20x3/4" alu kobl
42,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4
43,43 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin messing koblingssæt t/alupex, 20 mm x 3/4"
46 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin alupex koblingssæt 20x2,25 mm. 3/4''.
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS39 kr39 krKøb
2BilligVVS DK41 kr41 krKøb
3EL-GROSSISTEN42,25 kr42,25 krKøb
4MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK43,43 kr82,43 krKøb
6CompletVVS46 kr46 krKøb
7vvsfittings.dk50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4

PriceData har fulgt prisen på Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 40,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Wavin ø20x2,25mm Alupex kblsæt - Alupex koblingssæt 3/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202639 kr1,71 kr (4%)
1. jun. 202640,71 kr1,71 kr (4%)
31. maj 202639 kr
20. maj 202638,21 kr
19. maj 202639 kr
3. maj 202638,21 kr3,21 kr (9%)
10. mar. 202635 kr1 kr (3%)
26. feb. 202634 kr1 kr (3%)
25. feb. 202635 kr1 kr (3%)
22. feb. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret