Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001

Pris fra 178,95 krtil 183 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001
-17%178,95 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 billede

Produktinformation

This set of 47 cards will help you keep track of your Cities of Sigmar units in games of Warhammer Age of Sigmar. There are individual warscroll cards for each unit and faction terrain piece – detailing their profiles, wargear, options, and special

Produktspecifikationer

Kategori: Order: Cities of Sigmar & Stormcast Eternals
EAN: 5011921216413
Varenr.: 380728
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Warscroll Cards - Cities of Sigmar - Age of Sigmar - Games Workshop
183 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk178,95 kr178,95 krKøb
2NextLevelGames.dk183 kr183 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001

PriceData har fulgt prisen på Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 i 18 dage. Laveste pris i perioden er 178,95 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 178,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Warhammer: Age of Sigmar (4th Edition) - Warscroll Cards: Cities of Sigmar (2026) - 60050202001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026178,95 kr4,05 kr (2%)
17. maj 2026183 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret