Gå til hovedindhold

Xiaomi Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ

XiaomiProjektorerEAN: 6970885350825
Pris fra 1.707 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.689 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Wanbo Vali 1 Projector 1080p Hvid
1.707 kr
Til butik
Xiaomi Wanbo Vali 1 Projector 1080p Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Wanbo Vali 1 - Projektor - 900 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - HDMI - Android TV 11 - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: WANBO VALI 1
EAN: 6970885350825
Varenr.: 1003383977
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wanbo Vali 1 Hvid | Projektor | Full HD, 900 ANSI, Android TV 11, Gimbal
1.876 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Wanbo Vali 1 Projector 1080p Hvid
2.099 kr
Til butik
Xiaomi Wanbo Vali 1 Projector 1080p Hvid billede

Produktinformation

XIAOMI WANBO VALI 1 WHITE 900ANSI ANDROID TV 11 Oplev biografstemningen hjemme med XIAOMI WANBO VALI 1. Denne kompakte projektor leverer imponerende 900 ANSI-lumen, der sikrer klare og lysstærke billeder, selv i svag belysning. Udstyret med Android TV 11...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Projektorer & Tilbehør
EAN: 6970885350825
Varenr.: 94518
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.876 kr1.876 krKøb
3Ultrashop2.099 kr2.099 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ

PriceData har fulgt prisen på Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 2.466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.855 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Wanbo Vali 1 projektor - Hvid, Full HD 1080p, 900 ANSI, Android TV 11, gimbal-stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.707 kr5 kr (0%)
25. maj 20261.712 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.713 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.712 kr4 kr (0%)
20. maj 20261.708 kr16 kr (1%)
17. maj 20261.724 kr13 kr (1%)
16. maj 20261.737 kr18 kr (1%)
15. maj 20261.719 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.728 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.729 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret