Gå til hovedindhold

Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå

WANBOEAN: 6970885351051
Pris fra 2.748 krtil 3.028 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.732 kr 8. maj

Sammenlign priser på Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2748 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå
2.748 kr
Til butik
Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå billede

Produktinformation

Wanbo 2025 Mozart 1 Pro - Projektor - 1200 ANSI lumens - Full HD (1920 x 1080) - 1080p - HDMI - Google TV - Blå

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: WANBO 2025 MOZART 1 PRO NEW
EAN: 6970885351051
Varenr.: 1003506458
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Projektorius Wanbo Mozart 1 Pro
3.028 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.748 kr2.748 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.028 kr3.028 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå

PriceData har fulgt prisen på Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå i 104 dage. Laveste pris i perioden er 2.732 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 3.815 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.925 kr.

Den nuværende pris på 2.748 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Wanbo 2025 Mozart 1 Pro Projector 1080p Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.748 kr12 kr (0%)
30. maj 20262.760 kr6 kr (0%)
28. maj 20262.754 kr14 kr (1%)
27. maj 20262.740 kr8 kr (0%)
25. maj 20262.748 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.752 kr18 kr (1%)
23. maj 20262.734 kr23 kr (1%)
22. maj 20262.757 kr8 kr (0%)
20. maj 20262.749 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.748 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret