Gå til hovedindhold

Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer

WalravenSanitetEAN: 8712993609116
Pris fra 46 krtil 190 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
46 kr
Til butik
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2´´ Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer billede

Produktinformation

KSB2 Triple Rørbøjler med M8, M10 og ½" gevindmuffe$$Til stålrør, kobberrør, støbejernsrør og plastrør (alupex)$$2-skrue rørbøjle$$Quicklås sikrer let montage af rørbøjlen med én hånd$$Sortiment fra Ø 10 - 225mm$$Materiale: stål, elforzinket$EPDM re

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Produkter UG 1
EAN: 8712993609116
Varenr.: 2666575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walraven M8/10/1/2''Ø 48-52mm - Elforzinket KSB2 Triple Rørbøjle
183 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Walraven KSB2 Triplo rrbjle, 48-52 mm, M8/10/", elforzinket, med EDPM & 2 skruer
184 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer
190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk46 kr46 krKøb
2CS MEGASTORE DK183 kr222 krKøb
3WATTOO.DK184 kr184 krKøb
4vvsfittings.dk190 kr190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer

PriceData har fulgt prisen på Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer i 180 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 43% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 75% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Walraven KSB2 Triplo rørbøjle 48-52mm. M8/10/1/2'' Elforzinket. Med EDPM & 2 skruer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202646 kr1 kr (2%)
1. jun. 202647 kr1 kr (2%)
25. maj 202646 kr137 kr (75%)
24. maj 2026183 kr137 kr (298%)
8. maj 202646 kr3 kr (7%)
6. maj 202643 kr140 kr (77%)
5. maj 2026183 kr140 kr (326%)
24. apr. 202643 kr99 kr (70%)
23. apr. 2026142 kr99 kr (230%)
18. apr. 202643 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret