Gå til hovedindhold

Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe

WalravenEludstyrEAN: 8712993077816
Pris fra 94 krtil 116,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 22,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 25. maj

Sammenlign priser på Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Walraven grundflange M10x80mm.Rustfrit stål AISI 304
94 kr
Til butik
Walraven grundflange M10x80mm.Rustfrit stål AISI 304 billede

Produktinformation

Grundflanger til montage af gevindbolt eller gevindstang. Huller med 90 ° vinkel for lettere montering. Påsvejset muffe M10. Materiale: rustfrit stål 1.4301 (AISI 304). Maks. statisk belastning (Fa,Z) 2.500 Newton

Produktspecifikationer

Kategori: Grundflanger
EAN: 8712993077816
Varenr.: 2353618
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe
103 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven grundflange M10. 80x25mm. Rustfrit stål AISI 304
116,25 kr
Til butik
Walraven grundflange M10. 80x25mm. Rustfrit stål AISI 304 billede

Produktinformation

Grundflanger til montage af gevindbolt eller gevindstang. Huller med 90° vinkel for lettere montering. Påsvejset muffe M10. Materiale: rustfrit stål 1.4301 (AISI 304). Maks. statisk belastning (Fa,Z) 2.500 Newton

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: Grundflanger
Farve: rustfri stål
EAN: 8712993077816
Varenr.: 018056010

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk94 kr94 krKøb
2CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
3vvsfittings.dk116,25 kr116,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe

PriceData har fulgt prisen på Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe i 175 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Walraven grundflange M10 - Rustfri 304 Grundflange 80x25mm med påsvejset muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202694 kr9 kr (11%)
25. maj 202685 kr9 kr (10%)
24. maj 202694 kr9 kr (11%)
6. maj 202685 kr31,25 kr (27%)
5. maj 2026116,25 kr31,25 kr (37%)
24. apr. 202685 kr70 kr (45%)
23. apr. 2026155 kr70 kr (82%)
24. mar. 202685 kr31,25 kr (27%)
23. mar. 2026116,25 kr31,25 kr (37%)
20. mar. 202685 kr31,25 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret