Gå til hovedindhold

WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand

WalravenSanitetEAN: 8712993620630
Pris fra 12 krtil 72,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60,5 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8 kr 24. mar.

Sammenlign priser på WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bjælkeklemme Tiger 8-16mm
12 kr
Til butik
Bjælkeklemme Tiger 8-16mm billede

Produktinformation

BISCLIPS Tiger 8-16mm 100/box

Produktspecifikationer

Mærke: Walraven
Kategori: 0833102104 - 818061024
EAN: 8712993620630
Varenr.: 741132
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bjælkeklemme tiger 8-16mm
12,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand
19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Walraven Tiger bjælkeklemme 8-16mm
27 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Walraven Britclips Tiger 8-16 8-16mm Deltatone 9000 (480t)
72,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk12 kr12 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK19 kr58 krKøb
4Proshop DK27 kr66 krKøb
5vvsfittings.dk72,5 kr72,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand

PriceData har fulgt prisen på WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand i 172 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 12 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er 33% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for WALRAVEN Bjælkeklemme Tiger 8-16mm Elforzinket stål til 8mm gevindstand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202612 kr1,36 kr (13%)
7. maj 202610,64 kr1,36 kr (11%)
6. maj 202612 kr1,36 kr (13%)
11. apr. 202610,64 kr1,89 kr (22%)
7. apr. 20268,75 kr
24. mar. 20268 kr
23. mar. 20268,75 kr
20. mar. 20268 kr
19. mar. 20268,75 kr
4. mar. 20268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret