Gå til hovedindhold

Wallbox Chargers Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort

Wallbox ChargersEAN: 8436607547471
Pris fra 4.851 krtil 5.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 968 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.780 kr 8. maj

Sammenlign priser på Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4851 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort
4.851 kr
Til butik
Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wallbox
Kategori: Ladeboks til elbil
Farve: 3
Artikel nr.: PLP4-W-2-4-9-002
EAN: 8436607547471
Varenr.: 24573285
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wallbox Pulsar EV-opladningsstation 22kW
4.852 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wallbox Pulsar Max Socket EV-lader 22 kW - Type 2, sort
-6%5.799 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wallbox Pulsar Max Socket EV-lader 22 kW - Type 2, sort billede

Produktinformation

Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sortGenereltBredde: 20.43 cmDybde: 14.25 cmFås i farverne: SortHøjde: 31.3 cmProdukttype: EV-opladningsstationVægt: 2.5 kgStrømenhedEgenskaber: VægmonterbarHalo RGB LED belysningstatisk belastningsstyringdynamisk lastbalanceringskompatibelindbygget stiklukkerbeskyttelse3-fasetKat 3 overspændingsbeskyttelseMax. elektrisk strøm: 32 ANødvendig spænding: AC 400 V (50/60 Hz)Output-kabellængde: 5 mOutput-stikforbindelser: IEC 62196 Type 2Strømforsyning: 22 kWInternet of Things (IoT)Internet of Things (IoT) kompatibel: JaKommunikationsteknologi: Bluetooth, Wi-FiDiverseOverensstemmelsesstandarder: IEC 61851-1IEC 62196-2RED 2014/53/EURoHS 2011/65/EURCMWEEEEACUKCAIP55IK10...

Produktspecifikationer

Kategori: Ladeudstyr
Vægt: 3.22g
EAN: 8436607547471
Varenr.: 2177975
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wallbox Pulsar Max Socket EV-lader 22 kW - Type 2, sort
-6%5.819 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.851 kr4.851 krKøb
2CompuMail DK4.852 kr4.852 krKøb
3Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
4Vivas DK5.819 kr5.888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort

PriceData har fulgt prisen på Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort i 106 dage. Laveste pris i perioden er 4.513 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 4.972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.859 kr.

Den nuværende pris på 4.851 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Wallbox Pulsar Max Socket - EV-opladningsstation - 22 kW - 32 A (IEC 62196 Type 2) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.851 kr24 kr (0%)
28. maj 20264.875 kr24 kr (0%)
27. maj 20264.899 kr1 kr (0%)
26. maj 20264.900 kr23 kr (0%)
25. maj 20264.923 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.924 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.947 kr24 kr (0%)
22. maj 20264.971 kr1 kr (0%)
16. maj 20264.972 kr145 kr (3%)
14. maj 20264.827 kr47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret