Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010)

Pris fra 379 krtil 458 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo Priedėlis Zwift Click v2 + Cog kit
379 kr
Til butik
Wahoo Priedėlis Zwift Click v2 + Cog kit billede

Produktspecifikationer

Kategori: HomeTrainer
Farve: 4
Artikel nr.: ZC02-P-CCW000
EAN: 0810114164051
Varenr.: 25017112
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack
-48%417 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack billede

Produktinformation

Zwift Cog & Click V2 er den nye, opgraderede løsning til dig, der vil have en mere realistisk, enkel og vedligeholdelsesfri oplevelse, når du træner på hometrainer. Sættet består af Zwift Cog, der erstatter din kassette, og Zwift Click, en trådløs fjernbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Wahoo Fitness
EAN: 0810114164051
Varenr.: 65861
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010)
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) billede

Produktinformation

Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack gør det nemt at komme i gang med Zwift Ready smart trainers uden kassette. Zwift Cog erstatter kassetten og passer til næsten alle 8–12-speed cykler, mens Zwift Click giver lydløs, øjeblikkelig vi

Produktspecifikationer

Mærke: Wahoo
Kategori: Hometrainer
EAN: 0810114164051
Varenr.: ZC02-P-CCW000
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwift Click v2 + Zwift Cog - 1.1 Upgrade Kit - Wahoo
458 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK379 kr418 krKøb
2Dania Bikes417 kr417 krKøb
3Cykelexperten.dk417 kr417 krKøb
4Cykelpartner.dk458 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010)

PriceData har fulgt prisen på Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 397 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wahoo Zwift Click v2 + Zwift Cog 1.1 FreeHub Upgrade Pack (710010) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026379 kr17 kr (4%)
30. maj 2026396 kr9 kr (2%)
28. maj 2026387 kr8 kr (2%)
22. maj 2026379 kr37 kr (9%)
21. maj 2026416 kr3 kr (1%)
20. maj 2026413 kr4 kr (1%)
14. maj 2026417 kr1 kr (0%)
13. maj 2026418 kr1 kr (0%)
12. maj 2026417 kr38 kr (10%)
8. maj 2026379 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret