Gå til hovedindhold

Wahoo Fitness Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet

Wahoo FitnessArmbåndsureEAN: 0853988006454
Pris fra 490 krtil 619 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 428 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 490 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo Fitness TICKR Fit
490 kr
Til butik
Wahoo Fitness TICKR Fit billede

Produktinformation

TICKR FIT pulsarmbånd bruger optisk pulsteknologi til at give nøjagtige puls- og kalorieforbrændingsdata i den mest behagelige formfaktor til dato! Udstyret med Bluetooth og ANT+ teknologi til problemfrit parring med fitness-apps, smartphones og GPS-cykelcomputere og -ure. Båret på underarmen kommer TICKR FIT-pulsmåleren med et justerbart rem, der er designet til dine mest opslidende træninger, herunder løb, cykling, fitnesstimer og mere. TICKR FIT har vandafvisende teknologi og et genopladeligt batteri, der holder op til 30 timer.

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatch Tilbehoer
Artikel nr.: WFBTHR03
EAN: 0853988006454
Varenr.: 2695509
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wahoo TICKR Fit Hjertefrekvenssensor Sort
491 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet
499 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wahoo TICKR FIT HRM Arm Band - Unisex, ONESIZE, Optimal Pulsmåling til Løb
-18%529 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Wahoo TICKR Fit Heart Rate Monitor
588 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wahoo TICKR Fit hjertefrekvenssensor - Sort armbånd
589 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo - TICKR FIT - Puls armbånd - Bluetooth og ANT+
608 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wahoo TICKR Fit hjertefrekvenssensor - Sort armbånd
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wahoo TICKR Fit Hjertefrekvenssensor Sort
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK490 kr529 krKøb
2CompuMail DK491 kr491 krKøb
3CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb
4Løbeshop DK529 kr529 krKøb
5Dania Bikes588 kr588 krKøb
6Boligcenter DK589 kr589 krKøb
7Cykelpartner.dk608 kr608 krKøb
8Vivas DK609 kr678 krKøb
9Ultrashop619 kr619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet

PriceData har fulgt prisen på Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet i 177 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 477 kr.

Den nuværende pris på 490 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Wahoo TICKR Fit - Hjertefrekvenssensor for mobiltelefon, digital afspiller, tablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026490 kr1 kr (0%)
27. maj 2026491 kr28 kr (6%)
24. maj 2026463 kr13 kr (3%)
23. maj 2026450 kr12 kr (3%)
22. maj 2026462 kr16 kr (3%)
21. maj 2026478 kr33 kr (7%)
20. maj 2026445 kr3 kr (1%)
19. maj 2026448 kr3 kr (1%)
18. maj 2026451 kr1 kr (0%)
17. maj 2026450 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret