Gå til hovedindhold

Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A

WahlPersonlig plejeEAN: 5996415036800
Pris fra 333 krtil 669 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 336 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 333 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wahl Extreme Grip Advanced Sort
333 kr
Til butik
Wahl Extreme Grip Advanced Sort billede

Produktinformation

Wahl Extreme Grip Advanced. Produktfarve: Sort, Skærebredde: 3 cm, Velegnet til: Universel. Strømkilde: Vekselstrøm/batteri, Driftstid: 240 min., Batteritype: Indbygget batteri. Pakkebredde: 141 mm, Pakkedybde: 64 mm, Pakkehøjde: 222 mm. Kamtilbehør: Skæg, Krop, Hoved, Overskæg, Næse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 09893.0460
EAN: 5996415036800
Varenr.: 1001846374
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Wahl Extreme Grip Advanced (09893.0460)
346 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wahl Næsehårstrimmer Extreme Grip Advanced
346 kr
Til butik
Wahl Næsehårstrimmer Extreme Grip Advanced billede

Produktinformation

- Opladbar - 100-240 volt - Lithium ion batteri - Opladningstid 120 min - Driftstid 240 min - Hurtigopladning 5 min - Præcisions rustfrit stål skær - Ergonomisk "non-slip" greb - Skær bredde 30 mm - Min klippelængde 0,5 mm - 8 afstandsstykker: 3 - 6 - 10 -13 -16 - 19 - 22 - 25 mm - Justerbar afstandsskam 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 mm - Detalje trimmer hoved - Shaver hoved - Øre, næse & øjenbryns trimmerhoved med ekstra kam Nu kan du skabe og vedligeholde din stil med lethed og præcision takket være den nye avancerede multigroomer. Denne genopladelige multigroomer er designet til at imødekomme dine behov med kraftfuld ydeevne og topklasse teknologi.

Produktspecifikationer

Mærke: Wahl
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: 9893-0460
EAN: 5996415036800
Varenr.: 3257609
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skægtrimmer Wahl Extreme Grip Advanced 09893-0460
-11%419 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skægtrimmer Wahl Extreme Grip Advanced 09893-0460
-10%439 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wahl Extreme Grip Advanced Multigroomer
462 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
WAHL Multitrimmer Extreme Grip Advanced
-20%519,2 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced
-12%538 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A
559 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Multitrimmer Extreme Grip Advanced
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK333 kr333 krKøb
2CS MEGASTORE DK346 kr385 krKøb
3Proshop DK346 kr385 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr518 krKøb
6Lyko DK462 kr462 krKøb
7Made4men Danmark519,2 kr519,2 krKøb
8Teknikproffset DK538 kr587 krKøb
9InkClub DK559 kr559 krKøb
10Estore DK669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 386 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 333 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Wahl Wahl Multitrimmer Extreme Grip Advanced 5996415036800 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026333 kr1 kr (0%)
29. maj 2026332 kr1 kr (0%)
28. maj 2026333 kr1 kr (0%)
27. maj 2026332 kr1 kr (0%)
25. maj 2026333 kr1 kr (0%)
23. maj 2026332 kr2 kr (1%)
22. maj 2026330 kr2 kr (1%)
12. maj 2026332 kr1 kr (0%)
9. maj 2026333 kr1 kr (0%)
8. maj 2026332 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret