Gå til hovedindhold

WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk

WagoEludstyrEAN: 4044918464956
Pris fra 5,35 krtil 320 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 314,65 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5,16 kr 4. apr.

Sammenlign priser på WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.35 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Samlemuffe 5 x 0,08 - 2,5 mm2 grå
5,35 kr
Til butik
Samlemuffe 5 x 0,08 - 2,5 mm2 grå billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Wago
Kategori: skrueløs klemme
Farve: grå
EAN: 4044918464956
Varenr.: 5421816917
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Samlemuffe Wago 5X0,08-2,5Mm2 222-415
5,46 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wago 222-415-40
193 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk
194 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Samlemuffe 5 X 0,08 - 2,5 Mm2 Grå
206,02 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
40 stk Wago Samlemuffe 5x4 mm², Grå
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
40 stk Wago samlemuffe 5x4 mm², grå
280 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
40 stk Wago samlemuffe i grå 5x4 mm²
280 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
40 stk Wago 222-415 fjedersamlemuffe, 5x4,0 mm²
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt5,35 kr5,35 krKøb
2vvsfittings.dk5,46 kr5,46 krKøb
3CS MEGASTORE DK193 kr232 krKøb
4WATTOO.DK194 kr194 krKøb
5Billigelogvvs.dk206,02 kr206,02 krKøb
6LavprisEl269 kr269 krKøb
7BilligVVS DK280 kr280 krKøb
8LavprisVVS280 kr280 krKøb
9Greenline320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk

PriceData har fulgt prisen på WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5,1 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 196 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 5,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for WAGO Serie 222 - Skruels samlemuffe med 5 stk. huller for 0,08 til 2,5 mm ledning, gr - 40 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20265,35 kr
21. apr. 20265,45 kr
18. apr. 20265,46 kr
15. apr. 20265,4 kr
11. apr. 20265,29 kr
4. apr. 20265,16 kr
3. apr. 20265,36 kr
29. mar. 20265,16 kr
28. mar. 20265,36 kr1,78 kr (25%)
27. mar. 20267,14 kr1,98 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret