Gå til hovedindhold

Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton

WacomComputer – tilbehørEAN: 4949268623766
Pris fra 3.653 krtil 4.349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 696 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.550 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3653 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wacom MovinkPad 11 Sort
3.653 kr
Til butik
Wacom MovinkPad 11 Sort billede

Produktinformation

Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTHA116CL0B
EAN: 4949268623766
Varenr.: 1003521469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton
3.679 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom MovinkPad 11 - Digitizer - Kapacitiv - Sort
3.679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom Movinkpad 11
3.749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wacom MovinkPad 11" Android‑tablet med Pro Pen 3
4.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom MovinkPad 11" Android‑tablet med Pro Pen 3
4.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wacom MovinkPad 11 2200 x 1440 Android 14 Standalone Tegneplade
4.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.653 kr3.653 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.679 kr3.679 krKøb
3Proshop DK3.679 kr3.679 krKøb
4Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
5Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
6Vivas DK4.319 kr4.398 krKøb
7Ultrashop4.349 kr4.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton

PriceData har fulgt prisen på Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.449 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 3.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.633 kr.

Den nuværende pris på 3.653 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Wacom MovinkPad 11 - Digitizer m/ LED display - 24.3 x 15.9 cm - multi-touch (10-punkts) - kapacitiv - kablet - USB-C - FSC-karton de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.653 kr21 kr (1%)
27. maj 20263.632 kr11 kr (0%)
26. maj 20263.643 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.644 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.638 kr5 kr (0%)
20. maj 20263.643 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.642 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.643 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.638 kr2 kr (0%)
13. maj 20263.640 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret