Gå til hovedindhold

Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C

WacomComputer – tilbehørEAN: 4949268623537
Pris fra 5.235 krtil 6.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 884 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.135 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5235 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wacom Movink 13 Sort
5.235 kr
Til butik
Wacom Movink 13 Sort billede

Produktinformation

Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DTH135K0B
EAN: 4949268623537
Varenr.: 1002445836
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom Movink 13 Pen Display
5.249 kr
Til butik
Wacom Movink 13 Pen Display billede

Produktinformation

13,3" OLED, 1920x1080 og 1,07B farver for præcise visuelle detaljer Pen og touch-input med 8.192 trykniveauer for nøjagtig kontrol USB-C-forbindelse og bred support til Mac, Windows, Android og ChromeOS 294 x 165 mm aktivt område giver plads til detaljerede skitser og layouts Slank profil på 4 mm og 60° hældning lader dig indstille en ergonomisk arbejds vinkel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wacom
Kategori: Tegnetablets
Artikel nr.: DTH135K0B
EAN: 4949268623537
Varenr.: 5020018488
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C
5.587 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom Movink 13 Touch Creative Display
5.587 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneskærm med pen Wacom Movink 13 - sort
-23%6.099 kr
Før 7.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneskærm med pen Wacom Movink 13 - sort
-23%6.119 kr
Før 7.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.235 kr5.235 krKøb
2Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.587 kr5.587 krKøb
4Proshop DK5.587 kr5.587 krKøb
5Boligcenter DK6.099 kr6.099 krKøb
6Vivas DK6.119 kr6.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C

PriceData har fulgt prisen på Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C i 174 dage. Laveste pris i perioden er 5.135 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 6.807 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.346 kr.

Den nuværende pris på 5.235 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wacom Movink 13 - Digitizer m/ OLED display - 29.4 x 16.5 cm - multi-touch (10-punkts) - projiceret kapacitiv - kablet - USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.235 kr37 kr (1%)
27. maj 20265.198 kr23 kr (0%)
26. maj 20265.221 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.222 kr8 kr (0%)
22. maj 20265.214 kr18 kr (0%)
20. maj 20265.196 kr23 kr (0%)
18. maj 20265.219 kr1 kr (0%)
15. maj 20265.220 kr6 kr (0%)
14. maj 20265.214 kr24 kr (0%)
13. maj 20265.190 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret