Gå til hovedindhold

Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk

Barbo ToysBabylegetøjEAN: 5704976063049
Pris fra 139,95 krtil 199,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lær Klokken Spil - Urbræt - Wacky Wonders
139,95 kr
Til butik
Lær Klokken Spil - Urbræt - Wacky Wonders billede

Produktinformation

Et sjovt og lærerigt træur, der hjælper børn med at forstå klokken på en legende måde. Her...

Produktspecifikationer

Mærke: barbo toys
Kategori: legetøj|brætspil og spil|børnespil
EAN: 5704976063049
Varenr.: 621649
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbo Toys Wacky Wonders Clock board
140 kr
Til butik
Barbo Toys Wacky Wonders Clock board billede

Produktinformation

Lær dit barn hvad klokken er med dette ur i smukke farver. Styrk barnets talegenkendelse, formsans, farvegenkendelse og hånd-øje-koordination. Træpuslespillet er en legende og sjov måde at lære tal på, og de klare farver stimulerer barnet og skaber grobund for vigtig og udviklende leg. Alder 3+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 6304
EAN: 5704976063049
Varenr.: 3367058
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Barbo Toys Barbo klassisk urtavle
144 kr
Til butik
Barbo Toys Barbo klassisk urtavle billede

Produktinformation

Lær dit barn klokken med denne urtavle i smukke farver. Styrk barnets talgenkendelse, formsans, farvegenkendelse og hånd-øje-koordination, Træpuslespillet er en legende og sjov måde at lære tal på, og de klare farver stimulerer barnet og skaber grobund for vigtig og udviklende leg. Alder 3+, Generelt, Kategori, Aktivitet, Tema, Lek & Lær, Alder, 3 år, Info om emballage, Emballagens størrelse, 300 x 300 x 20 mm, Emballagens vægt, 395 g, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Tegne og tælle
EAN: 5704976063049
Varenr.: C79840
Gå til Booktok
TrustScore 5 ud af 54,7
Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk
147 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt
160 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Wacky Wonders - Urbræt Legeur / Læringsur
179,95 kr
Til butik
Gå til Børnenes Boghandel
TrustScore 4 ud af 54,0
Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
2Proshop DK140 kr179 krKøb
3Teknikproffset DK144 kr193 krKøb
4Booktok147 kr147 krKøb
5CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
6Legebyen DK179,95 kr218,95 krKøb
7Børnenes Boghandel199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk

PriceData har fulgt prisen på Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 129,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 139,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Wacky Wonders - Lær Klokken - Urbræt - - Andet Bog - Barbo Toys - 2023 - Dansk - Booktok.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026139,95 kr
2. jun. 2026140 kr
29. maj 2026139,95 kr
28. maj 2026140 kr
19. maj 2026139,95 kr10 kr (8%)
14. apr. 2026129,95 kr10,05 kr (7%)
13. apr. 2026140 kr10,05 kr (8%)
31. mar. 2026129,95 kr7,05 kr (5%)
15. dec. 2025137 kr3 kr (2%)
13. dec. 2025134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret