Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Purus bæring til bordplader rustfri stål

EL-GrossistenKøkkenredskaberEAN: 7394000576164
Pris fra 1.510,34 krtil 1.635 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 124,66 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.471 kr 30. maj

Sammenlign priser på Purus bæring til bordplader rustfri stål og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1510.34 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Purus bæring til bordplader rustfri stål
1.510,34 kr
Til butik
Purus bæring til bordplader rustfri stål billede

Produktinformation

Bæring til bordplader rustfri stål med en højde på 430 mm, og en dybde 578 mm.Rørtykkelse 30x30x1,5mmValg af antal bæringer:2stk ved 0-1600mm3stk ved 1601-2800mm4stk ved 2801-3800mm

Produktspecifikationer

EAN: 7394000576164
Varenr.: 15844257595727
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bæring til bordplade, rustfrit stål
1.635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus bæring til bordplader rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Purus bæring til bordplader rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.510,34 kr1.510,34 krKøb
2BilligVVS DK1.635 kr1.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Purus bæring til bordplader rustfri stål

PriceData har fulgt prisen på Purus bæring til bordplader rustfri stål i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.143 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.438 kr.

Den nuværende pris på 1.510,34 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Purus bæring til bordplader rustfri stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Purus bæring til bordplader rustfri stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.510,34 kr39,34 kr (3%)
30. maj 20261.471 kr12 kr (1%)
26. maj 20261.483 kr27,34 kr (2%)
24. maj 20261.510,34 kr27,34 kr (2%)
17. maj 20261.483 kr27,34 kr (2%)
16. maj 20261.510,34 kr27,34 kr (2%)
12. maj 20261.483 kr27,34 kr (2%)
11. maj 20261.510,34 kr27,34 kr (2%)
18. apr. 20261.483 kr27,34 kr (2%)
17. apr. 20261.510,34 kr27,34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret