Gå til hovedindhold

Boligcenter Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm

BoligcenterBordeEAN: 8721158412409
Pris fra 499 krtil 899 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt genbrugstræ
-38%499 kr
Før 803 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette væghængte tv-møbel er den perfekte løsning til din bolig, så du kan udnytte pladsen optimalt og holde gulvet ryddeligt. Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.God opbevaringsplads: Dette tv-skab giver rigelig med plads til at holde dine ugeblade, bøger, dvd'er og multimedieapparater pænt organiseret og inden for rækkevidde.Pladsbesparende: Det tv-skab kan vægmonteres for at give ekstra opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere gulvpladsen og holde området ryddet.Nem vedligeholdelse: Det vægmonterede skab er nemt at rengøre med en fugtig klud og kræver mindre vedligeholdelse. Farve: Flerfarvet Materiale: Massivt genbrugstræMål: 60 x 60 x 19 cm (B x D x H)Maks. vægtkapacitet (i alt): 60 kgMontering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: TV-borde
Vægt: 10.7g
EAN: 8721158412409
Varenr.: 1451600
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt genbrugstræ
-37%519 kr
Før 823 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængt tv-skab 60x30x19 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: TV-borde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 10.7g
EAN: 8721158412409
Varenr.: 1451600
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm
899 kr
Til butik
Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Skab en elegant og funktionel indretning med vores væghængte tv-skab i massivt genbrugstræ, der kombinerer autentisk charme med praktisk opbevaring. Dette pladsbesparende møbel til stuen giver dig mulighed for at udnytte vægpladsen optimalt, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Medieopbevaring
Størrelse: 60 x 30 x 19 cm
EAN: 8721158412409
Varenr.: 56906851483997

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK499 kr499 krKøb
2Livera DK519 kr588 krKøb
3BoligRetning899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm

PriceData har fulgt prisen på Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 489 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Væghængt Tv-Skab Massivt Genbrugstræ - Massivt genanvendt træ / 60 x 30 x 19 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026499 kr20 kr (4%)
20. apr. 2026479 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret