Gå til hovedindhold

Boligcenter Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm

Pris fra 609 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 15. maj

Sammenlign priser på Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væghylder 2 stk. 80 cm massivt genbrugstræ
-20%609 kr
Før 766 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghylder 2 stk. 80 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette sæt bestående af 2 væghylder i træ har en industriel stil, og det kombinerer stil og funktionalitet på perfekt vis. Det er også et glimrende valg til at pynte enhver væg i rummet. Disse væghylder er lavet af massivt genbrugstræ, der stammer fra tværbjælker, gulve og støttebjælker fra gamle, nedrevne bygninger. Det kan derfor bestå af forskellige trætyper såsom teak, hårdttræ, tropisk træ, mangotræ mv. Dette betyder, at genbrugstræ bevarer karakteristikkerne af disse forskellige trætyper. Genbrugstræ er allerede ældet, forvitret og tørret, så det skrumper eller bukker ikke. Det sorte, pulverlakerede jernstel giver større stabilitet. Hver væghylde har en bærekapacitet på 50 kg. Materiale: Massivt genbrugstræ med blandet farvefinish, jern med sort pulverlakeringMål: 80 x 17 x 17 cm (B x D x H)Bærekapacitet: 30 kgMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x væghylde...

Produktspecifikationer

Kategori: Væghylder
Vægt: 7.6g
EAN: 8720286069714
Varenr.: 171904
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Væghylder 2 stk. 80 cm massivt genbrugstræ
-20%629 kr
Før 786 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghylder 2 stk. 80 cm massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 7.6g
EAN: 8720286069714
Varenr.: 171904
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm
-24%799 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Bring industriel elegance og funktionel opbevaring til dit hjem med vores stilfulde væghylder i ru mangotræ. Dette sæt med 2 væghylder forener den rå, autentiske charme fra naturligt mangotræ med moderne sort jerndesign, der passer perfekt ind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Væghylder & smalle hylder
Størrelse: 80 cm
EAN: 8720286069714
Varenr.: 56897264320861

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK629 kr698 krKøb
3BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm

PriceData har fulgt prisen på Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm i 103 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 635 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Væghylder Ru Mangotræ - Massivt genanvendt træ / 80 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026609 kr10 kr (2%)
16. maj 2026599 kr20 kr (3%)
15. maj 2026579 kr20 kr (3%)
14. maj 2026599 kr20 kr (3%)
10. maj 2026579 kr220 kr (28%)
5. maj 2026799 kr203 kr (34%)
22. feb. 2026596 kr123 kr (17%)
19. feb. 2026719 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret