Gå til hovedindhold

VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032)

VTechBabylegetøjEAN: 5766181186289
Pris fra 398 krtil 549,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233,54 kr 4. maj

Sammenlign priser på VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vtech Baby Leg og lær aktivitetsbord (Dansk/Danish)
398 kr
Til butik
Vtech Baby Leg og lær aktivitetsbord (Dansk/Danish) billede

Produktspecifikationer

Mærke: VTech
Kategori: Aktivitetslegetøj
Farve: 2
Artikel nr.: 950-148032
EAN: 5766181186289
Varenr.: 6706653
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vtech - Aktivitetsbord Til Børn - Med Lyd Og Lys - Dansk
459,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VTech Baby Leg og lær aktivitetsbord (DK)
499 kr
Til butik
VTech Baby Leg og lær aktivitetsbord (DK) billede

Produktinformation

Med dansk tale. Vtech aktivitetsbord vokser med barnet og udvikler motoriskeevner og fantasi gennem legen. Det er det perfekte bord til at introducere bogstaver, tal, farver, former, hilsner og tidsforståelse. Barnet vil elske at lege med telefonen, trykke på klaveret eller den interaktive bog. Sjove lydeffekter og lys belønner barnets nysgerrighed og opfordre til mere leg og opdagelser med mere end 40 syng-med sange, musik, lydeffekter og sjove sætninger. Fra 6 mdr. Batterier (2xAA). inkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VTech
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 950-148032
EAN: 5766181186289
Varenr.: 2831766
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032)
499 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vtech Aktivitetsbord - Dansk - Leg og Lær-Aktivitetsbord
519,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
V-tech Baby Leg og Lær Aktivitetsbord
549,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK398 kr437 krKøb
2Gucca.dk459,95 kr459,95 krKøb
3Proshop DK499 kr538 krKøb
4Teknikproffset DK499 kr558 krKøb
5Kids-world.dk519,95 kr519,95 krKøb
6KÆRE BØRN - Alt til dit barn549,95 kr549,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032)

PriceData har fulgt prisen på VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 233,54 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 70% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VTech Baby Play and Learn aktivitetsbord (dansk) (950-148032) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026398 kr29 kr (8%)
21. maj 2026369 kr29 kr (7%)
17. maj 2026398 kr29 kr (8%)
8. maj 2026369 kr29 kr (7%)
7. maj 2026398 kr60 kr (18%)
6. maj 2026338 kr102,59 kr (44%)
5. maj 2026235,41 kr1,87 kr (1%)
4. maj 2026233,54 kr54,95 kr (19%)
3. maj 2026288,49 kr2,31 kr (1%)
2. maj 2026290,8 kr78,2 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret