Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke

Pris fra 1.353 krtil 1.933,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 580,75 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.297 kr 6. maj

Sammenlign priser på VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1353 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2´´ nippel M-bakke
1.353 kr
Til butik
VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2´´ nippel M-bakke billede

Produktinformation

VSH press overgang 76,1 mm - 2.1/2´´ nippel M-bakke Forzinket stål Til varme- og køleinstallationer

Produktspecifikationer

Kategori: Forzinket Press overgange
EAN: 8711985258219
Varenr.: 1440774
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH ovg. 76,1 mmX2.1/2'' np. - M-bakke XPress FZ press
1.381 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke
1.933,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.353 kr1.353 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.381 kr1.381 krKøb
3vvsfittings.dk1.933,75 kr1.933,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke

PriceData har fulgt prisen på VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke i 164 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 1.603 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.347 kr.

Den nuværende pris på 1.353 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for VSH XPress FZ press overgang 76,1 mm x 2.1/2'' nippel M-bakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.353 kr28 kr (2%)
28. maj 20261.381 kr28 kr (2%)
25. maj 20261.353 kr28 kr (2%)
24. maj 20261.381 kr27 kr (2%)
23. maj 20261.354 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.353 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.354 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.353 kr28 kr (2%)
8. maj 20261.325 kr28 kr (2%)
6. maj 20261.297 kr28 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret