Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press

BroenEludstyrEAN: 5708537596779
Pris fra 233 krtil 236 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 228 kr 25. maj

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press
233 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Press/Press, Lav

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse - varer
EAN: 5708537596779
Varenr.: 1596623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH XPr.vent.FZ 28X28 DN25 - Lav. XPress med to press ender
236 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ 28 x 28 DN25 lav spindel
236 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk233 kr233 krKøb
2CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
3Proshop DK236 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press i 175 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 28 mm med håndtag. DN25. Press-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026233 kr1 kr (0%)
29. maj 2026234 kr1 kr (0%)
27. maj 2026233 kr5 kr (2%)
25. maj 2026228 kr7 kr (3%)
24. maj 2026235 kr7 kr (3%)
22. maj 2026228 kr1 kr (0%)
21. maj 2026229 kr1 kr (0%)
15. maj 2026228 kr1 kr (0%)
14. maj 2026229 kr1 kr (0%)
10. maj 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret