Gå til hovedindhold

VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH

VSHSanitetEAN: 8711985021387
Pris fra 7,5 krtil 20,16 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12,66 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH støttebøsning til 15 mm pex
7,5 kr
Til butik
VSH støttebøsning til 15 mm pex billede

Produktinformation

VSH støttebøsning til 15 mm pexVand- og varmeinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: VSH
Kategori: Støttebøsning til pex
EAN: 8711985021387
Varenr.: 044094015
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støttebøsning 15mm T/pex - Kompressions Fittings
20,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk7,5 kr7,5 krKøb
2WATTOO.DK15 kr15 krKøb
3CS MEGASTORE DK20,16 kr59,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH

PriceData har fulgt prisen på VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH i 177 dage. Laveste pris i perioden er 7,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 20,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 7,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 63% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for VSH Super: Stttebsning af messing til pex-rr og kompressionsfittinger, 15 mm (til 15 x 2,5 mm rr) - VSH de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267,5 kr12,66 kr (63%)
1. jun. 202620,16 kr12,66 kr (169%)
23. maj 20267,5 kr12,66 kr (63%)
22. maj 202620,16 kr12,66 kr (169%)
24. apr. 20267,5 kr9 kr (55%)
23. apr. 202616,5 kr9 kr (120%)
28. mar. 20267,5 kr9 kr (55%)
27. mar. 202616,5 kr9 kr (120%)
22. mar. 20267,5 kr9 kr (55%)
21. mar. 202616,5 kr9 kr (120%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret