Gå til hovedindhold

Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g

VoluspaStearinlysEAN: 0806644682158
Pris fra 135 krtil 155 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Voluspa Vermeil Mini Tin duftlys 25 timer Coconut Papaya
-10%135 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Voluspa Vermeil Mini Tin duftlys 25 timer Coconut Papaya billede

Produktinformation

Voluspa Vermeil Mini Tin duftlys 25 timer Coconut Papaya

Produktspecifikationer

Mærke: Voluspa
Kategori: Duftlys & duftpinde
EAN: 0806644682158
Varenr.: 505927-01
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Voluspa Mini Tin Candle Coconut Papaya 25h
139 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g
145 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Voluspa Coconut Papaya Vermeil Petite Tin
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK135 kr184 krKøb
2Bangerhead DK139 kr139 krKøb
3NordicFeel DK145 kr145 krKøb
4Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g

PriceData har fulgt prisen på Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Voluspa Vermeil Coconut Papaya Candle Decorative Candle 127 g - 127 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026135 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026139 kr4 kr (3%)
23. apr. 2026135 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026139 kr14 kr (11%)
4. apr. 2026125 kr10 kr (7%)
3. apr. 2026135 kr4 kr (3%)
2. apr. 2026139 kr4 kr (3%)
26. mar. 2026135 kr4 kr (3%)
25. mar. 2026139 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026135 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret