Gå til hovedindhold

Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h

VoluspaStearinlysEAN: 0806644081227
Pris fra 237 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 142 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 11. maj

Sammenlign priser på Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Voluspa Maison Blanc 3-wick Tin duftlys 40 timer Saijo Persimmon
-15%237 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Voluspa Maison Blanc 3-wick Tin duftlys 40 timer Saijo Persimmon billede

Produktinformation

Voluspa Maison Blanc 3-wick Tin duftlys 40 timer Saijo Persimmon

Produktspecifikationer

Mærke: Voluspa
Kategori: Duftlys & duftpinde
EAN: 0806644081227
Varenr.: 505928-01
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Voluspa 3-Wick Tin Candle Saijo Persimmon 40h
299 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Voluspa 3-Wick Tin Candle Saijo Persimmon - 340 g
299 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h
309 kr
Til butik
Gå til Newport DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Saijo Persimmon Scented Candle 3-wick
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK237 kr286 krKøb
2Bangerhead DK299 kr299 krKøb
3NordicFeel DK299 kr299 krKøb
4Lyko DK309 kr309 krKøb
5Newport DK379 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h

PriceData har fulgt prisen på Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h i 158 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Voluspa Saijo Persimmon Maison Blanc 3-Wick in Decorative Tin 40h de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026237 kr42 kr (15%)
21. maj 2026279 kr46 kr (20%)
11. maj 2026233 kr46 kr (16%)
17. apr. 2026279 kr29 kr (12%)
13. apr. 2026250 kr49 kr (16%)
11. apr. 2026299 kr49 kr (20%)
14. mar. 2026250 kr17 kr (7%)
26. feb. 2026233 kr2 kr (1%)
7. feb. 2026235 kr10 kr (4%)
26. jan. 2026225 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret