Gå til hovedindhold

Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g

VoluspaStearinlysEAN: 0806644721208
Pris fra 120 krtil 155 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Voluspa Decorative tin duftlys 25 timer Santal Vanille
-20%120 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Voluspa Decorative tin duftlys 25 timer Santal Vanille billede

Produktinformation

Voluspa Decorative tin duftlys 25 timer Santal Vanille

Produktspecifikationer

Mærke: Voluspa
Kategori: Duftlys & duftpinde
EAN: 0806644721208
Varenr.: 23953-22
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Voluspa Mini Tin Candle Santal Vanille 25h
139 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g
139 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Voluspa Santal Vanille Japonica Decorative Tin Candle 25h
155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK120 kr169 krKøb
2Bangerhead DK139 kr139 krKøb
3NordicFeel DK139 kr139 krKøb
4Lyko DK155 kr155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g

PriceData har fulgt prisen på Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g i 164 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Voluspa Decorative Tin Candle Decorative Tin Candle - 113 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026120 kr15 kr (11%)
28. maj 2026135 kr11 kr (9%)
26. maj 2026124 kr11 kr (8%)
25. maj 2026135 kr11 kr (9%)
24. maj 2026124 kr11 kr (8%)
2. maj 2026135 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026139 kr4 kr (3%)
26. apr. 2026135 kr11 kr (9%)
24. apr. 2026124 kr11 kr (8%)
23. apr. 2026135 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret