Gå til hovedindhold

Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250)

VolaSanitetKomplet serviceudstyrsætVVS vedligeholdelseEAN: 5705239382990

Vola VR3277K servicesæt indeholder termostat og kartusche til serie 3000 indbygningsarmaturer. Inkluderer værktøjnøgle og unbraconøgle til nem montering. Læs mere

Pris fra 1.046 krtil 1.921,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 875,25 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 976 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1046 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vola servicest, termostat & kartusche, VR3277K
1.046 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250)
1.046 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vola vr3277k servicesæt til termostat
1.046 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vola vr3277k servicesæt til termostat
1.064 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vola servicesæt termostat & kartusche
1.158,88 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vola Termostat ventil VR3277K
1.499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vola servicesæt med termostat og kartusche
1.499 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vola VR23/3269/77 termostat ventil
1.529 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Vola servicesæt til termost VR3277K
1.921,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.046 kr1.046 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.046 kr1.046 krKøb
3Proshop DK1.046 kr1.046 krKøb
4Elvvs.dk1.064 kr1.064 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.158,88 kr1.158,88 krKøb
6CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
7LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb
8BilligVVS DK1.529 kr1.529 krKøb
9vvsfittings.dk1.921,25 kr1.921,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Vola Servicesæt VR3277K

Vola

Vola VR3277K servicesæt indeholder termostat og kartusche til serie 3000 indbygningsarmaturer. Inkluderer værktøjnøgle og unbraconøgle til nem montering.

• vola reservedel
• termostat kartusche
• vr3277k
• indbygningstermostat
• vola serie 3000
• servicesæt
• VVS vedligeholdelse
• Komplet serviceudstyrsæt

Beskrivelse

Vola VR3277K servicesæt er en komplet løsning til vedligeholdelse af dine Vola serie 3000 termostater. Sættet indeholder både termostatelement og kartusche, som er essentielle komponenter til optimal funktion af indbygningsarmaturer. Designet af den danske kvalitetsproducent Vola, som er kendt for deres kompromisløse fokus på design og funktion siden 1968. Sættet er kompatibelt med VR23, VR3269, VR77 og VR3250 modeller. Inkluderer værktøjnøgle og unbraconøgle for nem installation. Ideelt til professionelle VVS-installatører og erfarne gør-det-selv folk.

Specifikationer

type:Servicesæt
serie:Vola 3000
vægt:0.562 kg
anvendelse:Indbygningstermostat vedligeholdelse
inkluderet:Termostat, kartusche, værktøjnøgle, unbraconøgle
materialer:Messing, keramik
ursprungsland:Danmark
kompatibilitet:VR23, VR3269, VR77, VR3250

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke Vola modeller passer dette servicesæt til?

Servicesættet er kompatibelt med Vola VR23, VR3269, VR77 og VR3250 serie 3000 termostater med omskiftergreb.

Hvad er inkluderet i servicesættet?

Sættet indeholder termostatelement, kartusche, værktøjnøgle og unbraconøgle til komplet vedligeholdelse.

Er det svært at installere selv?

Med de medfølgende værktøjer kan erfarne gør-det-selv folk installere det, men det anbefales at konsultere en VVS-installatør.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250)

PriceData har fulgt prisen på Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 938 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.046 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 986 kr.

Den nuværende pris på 1.046 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Vola servicesæt VR3277K VR32 - Servicesæt (VR23, -3269, -77, -3250) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.046 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.038 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.046 kr8 kr (1%)
30. apr. 20261.038 kr8 kr (1%)
18. apr. 20261.046 kr1 kr (0%)
5. mar. 20261.045 kr39 kr (4%)
3. mar. 20261.006 kr30 kr (3%)
2. mar. 2026976 kr19 kr (2%)
1. mar. 2026957 kr19 kr (2%)
28. feb. 2026938 kr19 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret