Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White

AV-Cables.dkTv- og skærmbeslagEAN: 8712285347900
Pris fra 1.289 krtil 2.119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 830 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1289 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's Comfort TVM 3645 Full-Motion
1.289 kr
Til butik
Vogel's Comfort TVM 3645 Full-Motion billede

Produktinformation

Opgrader din seeroplevelse med Vogels TVM 3645 Full-Motion TV Wall Mount. Dette elegante vægbeslag er designet til at rumme TV'er op til 65 tommer og giver dig maksimal fleksibilitet i din stue eller underholdningsområde. Takket være den fulde bevægelsesf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285347900
Varenr.: 96660
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vogels Comfort TVM 3645 - 40-77"
1.499 kr
Til butik
Vogels Comfort TVM 3645 - 40-77" billede

Produktinformation

Vogels Comfort TVM 3645 er et fuldt bevægeligt tv-vægbeslag til dig, der vil kunne dreje og vippe skærmen, så billedet altid er godt der, hvor du sidder. Beslaget passer til skærme fra 40-77 tommer med en maks. belastning på 35 kg. Afstanden fra væggen kan justeres fra 59-670 mm, hvilket gør det lettere at tilpasse både placering og kabelføring. ## Se skærmen fra flere vinkler Med swivel-funktion op til 180° kan du dreje tv'et, så billedet vender mod den del af rummet, hvor du opholder dig. Tilt-funktionen på op til 20° (10° frem/tilbage) gør det muligt at vippe skærmen, så du mindsker genskin og får en mere behagelig betragtningsvinkel. ## Stabil og sikker montering Skærmen sidder fast på væggen, men kan stadig justeres efter behov. TiltAnchor™ sørger for sikker tilt-låsning, så vinklen bliver der, hvor du indstiller den. Beslaget understøtter VESA-mål fra 100x100 til 600x400, og den hvide farve passer diskret ind på mange vægge. I pakken: Vogels Comfort TVM 3645 tv-vægbeslag i hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Vægbeslag
Artikel nr.: W129148350
EAN: 8712285347900
Varenr.: 86005
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
2Av-Cables DK1.499 kr1.499 krKøb
3Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White

PriceData har fulgt prisen på Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White i 183 dage. Laveste pris i perioden er 987 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.830 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.444 kr.

Den nuværende pris på 1.289 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Vogel´s Vogels Tvm 3645 Comfort Wall Mount Motion+ 40-77 tommer 35kg White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.289 kr210 kr (14%)
24. maj 20261.499 kr210 kr (16%)
20. maj 20261.289 kr210 kr (14%)
18. maj 20261.499 kr210 kr (16%)
16. maj 20261.289 kr210 kr (14%)
15. maj 20261.499 kr210 kr (16%)
28. apr. 20261.289 kr210 kr (14%)
27. apr. 20261.499 kr210 kr (16%)
24. apr. 20261.289 kr210 kr (14%)
23. apr. 20261.499 kr210 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret