Gå til hovedindhold

Vogels Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86

VogelsTv- og skærmbeslagEAN: 8712285357428
Pris fra 6.669 krtil 14.138 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7.469 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.657 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6669 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's RISE 3205 Motorized Display
6.669 kr
Til butik
Vogel's RISE 3205 Motorized Display billede

Produktinformation

Vogels RISE 3205 MOTORIZED DISPLAY Oplev en ny dimension af præsentation med Vogels RISE 3205 MOTORIZED DISPLAY. Dette motoriserede skærmophæng giver dig mulighed for hurtigt at justere din skærm til den perfekte højde med kun et tryk på en knap. Med et s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285357428
Varenr.: 96577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86
7.372 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vogel's Rise 3205 motoriseret trolley. Op til 100 kg / 86"
14.138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop6.669 kr6.669 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.372 kr7.571 krKøb
3INphone.dk14.138 kr14.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86

PriceData har fulgt prisen på Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.657 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 9.451,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.233 kr.

Den nuværende pris på 6.669 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Vogel's RISE 3205 - Vogn med hjul - motoriseret løft - for interaktivt fladt panel/LCD-display - 50 mm/s - sort - skærmstørrelse: up to 86 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20266.669 kr703 kr (10%)
24. maj 20267.372 kr703 kr (11%)
20. maj 20266.669 kr702 kr (10%)
18. maj 20267.371 kr702 kr (11%)
16. maj 20266.669 kr702 kr (10%)
15. maj 20267.371 kr702 kr (11%)
30. apr. 20266.669 kr161 kr (2%)
21. apr. 20266.508 kr2.841 kr (77%)
18. apr. 20263.667 kr10 kr (0%)
17. apr. 20263.657 kr3.012 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret