Gå til hovedindhold

Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar

Vogel'sTv- og skærmbeslagEAN: 8712285334184
Pris fra 854 krtil 1.754 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 829 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar
854 kr
Til butik
Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vogels
Kategori: TV Montering
Farve: 1
Artikel nr.: 7368100
EAN: 8712285334184
Varenr.: 3344252
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Vogel's PFW 6810 WALLMOUNT
959 kr
Til butik
Vogel's PFW 6810 WALLMOUNT billede

Produktinformation

Vogel's PFW 6810 Vægmontering Optimer dit hjemmeteater med Vogel's PFW 6810 vægmontering, designet til at give en sikker og stilfuld måde at hænge din fladskærm på. Denne robuste vægmontering passer til de fleste TV-modeller og giver en maksimal belastnin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vogels
Kategori: TV Vægbeslag & Gulvstandere
EAN: 8712285334184
Varenr.: 96675
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vogel's PFW 6810 - wall mount - Maks 75 kg - Maks størrelse 80"
1.100 kr
Til butik
Vogel's PFW 6810 - wall mount - Maks 75 kg - Maks størrelse 80" billede

Produktinformation

Skærmvægbeslag med vippejustering op til 15°, en æstetisk integreret lås og understøttelse af 55-80" skærme op til 75 kg. Vogel's PFW 6810 Display wall mount tilt kombinerer et robust, elegant design med nem nivellering og installation til pålidelig vægmontering i landskabsorientering. TÜV-certificeret Vippevinkelområde: 0-15° Afstand til væg (min.): 5.2 cm Maksimum VESA: 800 x 400 mm Selvcentrerende skærmbolte Nem at installere Giver sikker placering og fleksible betragtningsvinkler til kompatible storformatskærme.

Produktspecifikationer

Mærke: Vogel's
Kategori: Vaegbeslag AV Beslag AV Moebler
Artikel nr.: 7368100
EAN: 8712285334184
Varenr.: 2704660
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vogel's PFW 6810 Knægt 55"-80" Flat panel
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV vægbeslag Vogel’s PFW 6810, tilt, 55-80", 75 kg, sort
1.239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV vægbeslag Vogel’s PFW 6810, tilt, 55-80", 75 kg, sort
1.259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vogel´s Pfw 6810
-0%1.431 kr
Før 1.431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
PFW 6810 DISPLAY WALL MOUNT TILT - BLACK
1.754 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK854 kr893 krKøb
2Ultrashop959 kr959 krKøb
3Proshop DK1.100 kr1.100 krKøb
4CompuMail DK1.139 kr1.139 krKøb
5Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
6Vivas DK1.259 kr1.338 krKøb
7Dustin DK1.431 kr1.517,25 krKøb
8INphone.dk1.754 kr1.754 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar i 168 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 987 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Vogel's PFW 6810 - Beslag - for fladt panel - låsbar - sort - skærmstørrelse: 55-80 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026854 kr5 kr (1%)
28. maj 2026849 kr1 kr (0%)
23. maj 2026850 kr1 kr (0%)
19. maj 2026851 kr1 kr (0%)
15. maj 2026852 kr1 kr (0%)
12. maj 2026853 kr1 kr (0%)
9. maj 2026854 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026859 kr39 kr (4%)
25. apr. 2026898 kr69 kr (8%)
19. apr. 2026829 kr69 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret